The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно накрайниците на кормилните щанги

#1
Здравейте колеги! Вчера ходих на преглед и там ми казаха ,че накрайниците на кормилнита щанги са много зле и трябва да ги сменя. Молбата ми е ако може някакъв съвет да ми дадете относно марки ,цени ,качество и евентуално от къде мога да си купя такива.Освен това възможно ли е да ги сменя в домашни условия или задължително трябва да ходя в сервиз. Колата е 460 1,7и 1992г. Благодаря ви предварително.
За честта майко,юнашка!!
Reply

#2
Накрайник на кормилна щанга - оригинален P/N 3480012

Относно това което намерих за цени и качество започвам с най-скъпите:
1. Мото Пфое - 66,34лв.
2. Scan Tech - кат. номер 85.463 - Нямам представа за цена, но се е случавло части там да са по-скъпи и от Мото Пфое.
3. Drive.bg - DELPHI кат. номер. TA1243 - 23,80лв. Мисля че като цена и качество са добри.
4. Магазин EURO 07 - там излиза като марка само OPTIMAL - цена 17,92лв. Тях не ти ги препоръчвам. Не се славят с особено качество.

Това е за сега от мен.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#3
gerge79 Wrote:Здравейте колеги! Вчера ходих на преглед и там ми казаха ,че накрайниците на кормилнита щанги са много зле и трябва да ги сменя. Молбата ми е ако може някакъв съвет да ми дадете относно марки ,цени ,качество и евентуално от къде мога да си купя такива.Освен това възможно ли е да ги сменя в домашни условия или задължително трябва да ходя в сервиз. Колата е 460 1,7и 1992г. Благодаря ви предварително.
Понеже гледам, че си от Плевен- там има много хубав и ефтин магазин специализиран за Волво. Намира се до хотел "Балкан". Има емблеми на Волво, Рено, Ситроен и др. Между другото те са представители на СКАН ТЕХ за Плевен. Иначе другите магазини са сопа, само да чуят за волво и вадят големите касови бележки. :wink:
The black S60 D5
[Image: ab208452.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)