The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шпер за 940

#11
Ашколсун !
Reply

#12
абе то с тоя щпер работа нестава земай си една хидравлична ръчна и наблъскай един глиган като за начало то на това нещо най-малко 200 коня му трябват да си пали джапанките качествено малко ръчна в началото на завоя пускаш и газ до прекъсвач и само се кефиш на димилката зад теб Big Grin
Volvo 460 1.9 TURBO DIESEL INTERCOLER 1996
Reply

#13
Колеги, стига с тия глупости за дрифтове, разни!...
Колата, всичко си може!
Ето, аз имам 960, и тя, с новите си 220 коня, направо ме влудява от кеф!
Това, разбира се, че е най-големия кораб! 3.0 !!! Не ти трябват турбини за да се кефиш! Нищо, че е автоматик!
Който не знае какво е кеф да дойде на някоя среща с мен да му покажа!
Шпера не е необходим! Пък, и, той е активен само във зимен режим... Иначе, колата скача като трактор...
Какво да обяснявам!?
Малко, биха ме разбрали...


Караме Волво, заради друго, нали? Който иска дрифт да си ходи на тунинг!!!
Reply

#14
ооо тук нямя да казвам нищо... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin вие си знаете
Volvo 460 1.9 TURBO DIESEL INTERCOLER 1996
Reply

#15
740 Wrote:ооо тук нямя да казвам нищо...

И добре ще направиш :!: :!: :!:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#16
:oops:
Volvo 460 1.9 TURBO DIESEL INTERCOLER 1996
Reply

#17
Най-после разбрах как именно работи автоматичният шпер диференциал. На старото Волво имах подобен, но той беше LSD, а с такъв диференциал не можеш да правиш така:

http://www.youtube.com/watch?v=9rx-nvyEV8E

Вчера задният мост на killara премина успешно в мое владение. Понеже на мен главното движение ми е с предавателно отношение 3.54/1, а този на killara e 4.10/1, та затова веднага го разглобих, за да му сваля само диференциала, който мисля да сменя с моя веднага щом се пооправи времето. Та ето какъв се оказа самият диференциал. Ето малко клипчета с обяснение на принципа на действие:

http://www.youtube.com/watch?v=tTGZOJQQB...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=5A70dJyVnO0
http://www.youtube.com/watch?v=OmrQWfWCXKQ

Ето и картинки:


Attached Files Thumbnail(s)
               
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#18
Moxy Wrote:мисля да сменя с моя веднага щом се пооправи времето.


Мисля че ако ти трябва нужда от помощ,а и имаш желание да демонстрираш на живо как става :wink: ,може да се обадиш Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#19
Здрасти Moxy,най-напред честито,ако правилно съм разбрал разликата е,че старият сработва при много ниска скорост,5-10 км. и колелото пак приплъзва,но да речем много по малко,а по -новият при 35-40 км и напълно заключва диференциала.Ако качиш диференциала с по-високото предавателно число,колата ще загуби част от динамиката си на старт и ще повиши максималната си скорост,или нещо бъркам.Мисля че с по високо предавателно число и наличие на заключващ диференциал, колата би потеглила по лесно в пресечен терен или на лед,и дали стартът с пълна мощност с такъв диференциал почти изключва превъртането на гумите.
Reply

#20
Здрасти Moxy,най-напред честито,ако правилно съм разбрал разликата е,че старият сработва при много ниска скорост,5-10 км. и колелото пак приплъзва,но да речем много по малко,а по -новият при 35-40 км и напълно заключва диференциала.Ако качиш диференциала с по-високото предавателно число,колата ще загуби част от динамиката си на старт и ще повиши максималната си скорост,или нещо бъркам.Мисля че с по високо предавателно число и наличие на заключващ диференциал, колата би потеглила по лесно в пресечен терен или на лед,и дали стартът с пълна мощност с такъв диференциал почти изключва превъртането на гумите.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)