This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на 30.07.2006г (Неделя) 12:30 пред НИМ
:lol:
Калдеризи
:roll:
нещо май :oops: се обърка
:wink: :lol: :o Smile Big Grin ха ха
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Thanks given by:
:lol:
Калдеризи
:roll:
нещо май :oops: се обърка
:wink: :lol: :o Smile Big Grin ха ха
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Thanks given by:
жените винаги си пожелават "прекарване", а мъжете "изкарване" Big Grin Smile Big Grin
кой за каквото си мечтае
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Thanks given by:
жените винаги си пожелават "прекарване", а мъжете "изкарване" Big Grin Smile Big Grin
кой за каквото си мечтае
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Thanks given by:
И аз няма да дойда за съжаление, горкият ще се пъна в жегите във Варна като Мишел ... Smile
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Thanks given by:
И аз няма да дойда за съжаление, горкият ще се пъна в жегите във Варна като Мишел ... Smile
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Thanks given by:
Че хайде кат си във Варна, да пием по бира Big Grin
Прекарване, изкарване, или вкарване, на който както му харесва. Аз си знаех,че въпросната думичка ще отвори интересна дискусия, и ще предизвика коментари в мъжката част на форума Big Grin Ей, вашето съзнание няма граници на фантазията! :lol:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Thanks given by:
Че хайде кат си във Варна, да пием по бира Big Grin
Прекарване, изкарване, или вкарване, на който както му харесва. Аз си знаех,че въпросната думичка ще отвори интересна дискусия, и ще предизвика коментари в мъжката част на форума Big Grin Ей, вашето съзнание няма граници на фантазията! :lol:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Thanks given by:
кой за какво си мисли така си и тълкува.
изкарване, прекарване , вкарване - все тая важното е да има движение и да е хубаво на всички.

а пък вие дето ще се пържите по плажовете направо да ви ожали човек - жега на плажа, пясък в ду***о , детето мрънка за сладолед, жената се цупи че гледаш с влажни очички по плажните "девойки" и други подобни несгоди- мъка, мъка направо ми се насълзяват очите като си представя КАК СИ ПИЕТЕ БИРАТА ТАМ а аз си вися в климатизирания офис и чаааакам да стане 12.08. газззззз и на Лозенец.
Айде ако има някой наоколо в това време да каже, че да се мъчиме заедно да хванем ангина от студена бира и другите да ни съжаляват.

иначе за срещата - там съм засега
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Thanks given by:
кой за какво си мисли така си и тълкува.
изкарване, прекарване , вкарване - все тая важното е да има движение и да е хубаво на всички.

а пък вие дето ще се пържите по плажовете направо да ви ожали човек - жега на плажа, пясък в ду***о , детето мрънка за сладолед, жената се цупи че гледаш с влажни очички по плажните "девойки" и други подобни несгоди- мъка, мъка направо ми се насълзяват очите като си представя КАК СИ ПИЕТЕ БИРАТА ТАМ а аз си вися в климатизирания офис и чаааакам да стане 12.08. газззззз и на Лозенец.
Айде ако има някой наоколо в това време да каже, че да се мъчиме заедно да хванем ангина от студена бира и другите да ни съжаляват.

иначе за срещата - там съм засега
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)