The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на 30.07.2006г (Неделя) 12:30 пред НИМ

#71
Mishell Wrote:
Ace Wrote:
EMETO1 Wrote:
unicata Wrote:да ама ако го вкарва друг? тогава кво праим?
:oops: оглеждаш се ослушваш се и ако ти е приятно си мълчиш :twisted:
хахаха това много ми хареса Smile важното е да е приятно... Wink
Ей, само на секс го обръщтате.То верно пролет,пролет....ама за среща ставаше дума все пак Big Grin
Споко Мишел там сме :lol: ти отиваш на море ,а ние на срещата Tongue Весело изкарване.И да ни донесеш мидички :roll:

#72
Mishell Wrote:
Ace Wrote:
EMETO1 Wrote:
unicata Wrote:да ама ако го вкарва друг? тогава кво праим?
:oops: оглеждаш се ослушваш се и ако ти е приятно си мълчиш :twisted:
хахаха това много ми хареса Smile важното е да е приятно... Wink
Ей, само на секс го обръщтате.То верно пролет,пролет....ама за среща ставаше дума все пак Big Grin
Споко Мишел там сме :lol: ти отиваш на море ,а ние на срещата Tongue Весело изкарване.И да ни донесеш мидички :roll:

#73
EMETO1 Wrote:
Mishell Wrote:Ей, само на секс го обръщтате.То верно пролет,пролет....ама за среща ставаше дума все пак Big Grin
Споко Мишел там сме :lol: ти отиваш на море ,а ние на срещата Tongue Весело изкарване.И да ни донесеш мидички :roll:
аз не разбрах какво имате против пролетта и секса...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#74
EMETO1 Wrote:
Mishell Wrote:Ей, само на секс го обръщтате.То верно пролет,пролет....ама за среща ставаше дума все пак Big Grin
Споко Мишел там сме :lol: ти отиваш на море ,а ние на срещата Tongue Весело изкарване.И да ни донесеш мидички :roll:
аз не разбрах какво имате против пролетта и секса...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#75
съмнявам се че някой има нещо против пролетта и секса, но искам да вметна, че на последната среща са дошли доста жени, от 26 души които преброих на първата снимка 9 са жени което 1/3, никак не лош резултат :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#76
съмнявам се че някой има нещо против пролетта и секса, но искам да вметна, че на последната среща са дошли доста жени, от 26 души които преброих на първата снимка 9 са жени което 1/3, никак не лош резултат :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#77
unicata Wrote:съмнявам се че някой има нещо против пролетта и секса, но искам да вметна, че на последната среща са дошли доста жени, от 26 души които преброих на първата снимка 9 са жени което 1/3, никак не лош резултат :-)
Това ми направи и на мен впечатление и поради тази причина ще гледам да се вясна на следващата среща... вече няколко срещи подред пропускам по независещи от мен обстоятелства а виждам че има доста нови членове и членки Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#78
unicata Wrote:съмнявам се че някой има нещо против пролетта и секса, но искам да вметна, че на последната среща са дошли доста жени, от 26 души които преброих на първата снимка 9 са жени което 1/3, никак не лош резултат :-)
Това ми направи и на мен впечатление и поради тази причина ще гледам да се вясна на следващата среща... вече няколко срещи подред пропускам по независещи от мен обстоятелства а виждам че има доста нови членове и членки Wink
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#79
Ace Wrote:
unicata Wrote:съмнявам се че някой има нещо против пролетта и секса, но искам да вметна, че на последната среща са дошли доста жени, от 26 души които преброих на първата снимка 9 са жени което 1/3, никак не лош резултат :-)
Това ми направи и на мен впечатление и поради тази причина ще гледам да се вясна на следващата среща... вече няколко срещи подред пропускам по независещи от мен обстоятелства а виждам че има доста нови членове и членки.
Хей момчета внимавайте :roll: :!: Грешно сте броили :!: Две от жените е под прокурорска забрана Confusedhock:

#80
Ace Wrote:
unicata Wrote:съмнявам се че някой има нещо против пролетта и секса, но искам да вметна, че на последната среща са дошли доста жени, от 26 души които преброих на първата снимка 9 са жени което 1/3, никак не лош резултат :-)
Това ми направи и на мен впечатление и поради тази причина ще гледам да се вясна на следващата среща... вече няколко срещи подред пропускам по независещи от мен обстоятелства а виждам че има доста нови членове и членки.
Хей момчета внимавайте :roll: :!: Грешно сте броили :!: Две от жените е под прокурорска забрана Confusedhock:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)