The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Препоръчайте накладки

#21
За автомобили като Волво, е препоръчително да се ползват накладки и дикове над среден клас.
  • о ATE Teves - Немски накладки и спирачни дискове
    о PAGID - Немски накладки и спирачни дискове
    o TEXTAR - Немски накладки и спирачни дискове, оригилно вграждане при BMW, TOYOTA
    о FERODO - накладки и спирачни дискове
    o TRW Lucas - накладки и спирачни дискове
    o BOSCH - оригилно вграждане при TOYOTA
    о BREMBO - накладки и спирачни дискове за спортни автомобили
    o FEBI Bilstein - Немски накладки и спирачни дискове

Основно изискване е да НЕ са ментета!!! :?
Reply

#22
А как да познаем кои са ментета и кои не????Кои са добри???В България менте-стоките са навсякъде.
Питам, защото предните ми спирачни дискове са износени.Имат голям ръб(сигурно е 4 мм).
Трябваше да ги сменя на 2000 км, пък вече навъртях 8000 хил.
Ще гледам да мина 10 000 и тогава.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#23
Елементарен пример:

За Волво С40 накладки с цена на:
Феродо Премиер под 95лв,
ТРВ ЛУКАС под 80лв
АТЕ под 90-100лв
Делфи под 55лв
са съмнителни!!

Виждаш, че дори и среден клас накладки за този модел са над 50лв!!!
Така, че като намериш някъде съвсем "оригинално феродо" за 40лв, бягай, защото не само ще свири, а и дискове няма да ти останат, а за спиране не говоря изобщо.
Чудя се само, как хората се подлъгват "марково, за без пари, само за теб, последните останаха....".

Безплатен обяд няма!
Reply

#24
ABTOMOTO Wrote:Елементарен пример:

За Волво С40 накладки с цена на:
Феродо Премиер под 95лв,
ТРВ ЛУКАС под 80лв
АТЕ под 90-100лв
Делфи под 55лв
са съмнителни!!


Безплатен обяд няма!
Тези цени за какъв клиент ги казваш? Аз си взех ТРВ за по-малко от 60лв...с отстъпка, като за сервиз. От тук ми идва мислата, че те не се вкарват за повече от 30лв :oops: Най-добрият начи да се предпазиш от менте е като купуваш от официалния вносител...ама и тогава пак не е сигурно Big Grin
Reply

#25
Колега ако склагаш Феродо то гледай да започва с ФДБ демек да е Премиер. Зелената серия на Феродо коятп започва с ФСЛ не е читава. Аз лично бих си сложил Акебоно.
Volvo V40, 1.9di,115hp,2002г.
Reply

#26
LeecH Wrote:Тези цени за какъв клиент ги казваш? Аз си взех ТРВ за по-малко от 60лв...с отстъпка, като за сервиз. От тук ми идва мислата, че те не се вкарват за повече от 30лв :oops: Най-добрият начи да се предпазиш от менте е като купуваш от официалния вносител...ама и тогава пак не е сигурно Big Grin
Прав си колега, не е сигурно, че и официалния вносител внася оригинални...
Цените, които съм публикувал по-горе са за краен клиент, но колко тук от колегите могат да си купуват с отстъпка като на сервиз?
Reply

#27
LeecH Wrote:Тези цени за какъв клиент ги казваш? Аз си взех ТРВ за по-малко от 60лв...с отстъпка, като за сервиз. От тук ми идва мислата, че те не се вкарват за повече от 30лв :oops: Най-добрият начи да се предпазиш от менте е като купуваш от официалния вносител...ама и тогава пак не е сигурно Big Grin
Прав си колега, не е сигурно, че и официалния вносител внася оригинални...
Цените, които съм публикувал по-горе са за краен клиент, но колко тук от колегите могат да си купуват с отстъпка като на сервиз?
Reply

#28
Да ви кажа аз не знам каква марка накладки използвам в момента. Преди 4 месеца, когато ги сменявах в сервиза, майстора ми предложи 2 варянта - оригинални шведски 99лв. бройката или не толкова оригинални италиянски по 25 лв. бройката. За съжаление трябваше да се спра на втория варянт, но до този момент не усещам разлика /съпоставям ги със старите преди да се износят - ACDelco бяха/
Reply

#29
Бройката, имаш предвид комплекта или на бройка накладка ти ги е продавал!?!?!?
Reply

#30
ABTOMOTO Wrote:Бройката, имаш предвид комплекта или на бройка накладка ти ги е продавал!?!?!?

По 25 лв. бройката т.е преден комплект 2 броя накладки 50 лв. заден също толкова Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)