This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 на ЧАСТИ
Здравей! Интересува ме капачето на централната конзола(за пепелника и мястото за чаша)... Точно до ръчната.. Знам че е пълна глупост, но все пак питам. И естествено дали става за С60 2002г.
Цитирай
Thanks given by:
toni3331 написа:Продавам S80 на части.Колата все още е в движение. Всички системи и датчици работят. Има и тракшън контрол. Всички части по предния мост са на по-малко от 1 година. Двигателят е в добро състояние.Радиаторът също е здрав. И тонколоните се продават. Разумни цени.
Колата е 99 година, 2.4 бензин, автоматик.
каква цена за цялата кола?
Цитирай
Thanks given by:
hpanov написа:Здравей! Интересува ме капачето на централната конзола(за пепелника и мястото за чаша)... Точно до ръчната.. Знам че е пълна глупост, но все пак питам. И естествено дали става за С60 2002г.
Цитирай
Thanks given by:
hepi написа:уплатненията на вратите и четирите тези при основата на стъклата отвън имаш ли и какви парички
Цитирай
Thanks given by:
brother_Tom написа:Здравей toni

Какво е състоянието на джантите?
Търся 3 или 4 бр 15" с 5 отв.
Цена?
Цитирай
Thanks given by:
bokosama написа:Колега,
Огледалата електрически ли са?
Скоростите автоматични ли са?
Предните дискове дали са прави?

Благодаря
Цитирай
Thanks given by:
ДОКО написа:Само стъклата на фаровете (имаш ли ги )продаваш ли ги :?:
Цитирай
Thanks given by:
pmarov написа:Здравей, колега. Интересувам се от рейката, преден мост, табло и радиаторите. Ако са в наличност би ли ми дал някаква цена?
Цитирай
Thanks given by:
lyuben_uzunov написа:ima li turbo taq ma6inka
Цитирай
Thanks given by:
Питанка:
Стоп ляв - цена?
и в дебелината на вратите има едни червени плафончета да ги нарека, като отвориш врата да свети на другите водачи и да ги предупреждава... Търся си за задна дясна (мисля че за задните врати са еднакви) и цена съответно.
Няма да питам за чистачките на фаровете, че ще прозвучи като колегата за стъклата на фаровете ха-ха-ха (но ако разполагаш и с други автомобили ВОЛВО за части може и да не е толкова комичен въпроса все пак...)
[Изображение: ab276107.gif]
[Изображение: ab245320.gif]

[Изображение: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)