This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 на ЧАСТИ
yuckuJackD написа:Питанка:
Стоп ляв - цена?
и в дебелината на вратите има едни червени плафончета да ги нарека, като отвориш врата да свети на другите водачи и да ги предупреждава... Търся си за задна дясна (мисля че за задните врати са еднакви) и цена съответно.
Няма да питам за чистачките на фаровете, че ще прозвучи като колегата за стъклата на фаровете ха-ха-ха (но ако разполагаш и с други автомобили ВОЛВО за части може и да не е толкова комичен въпроса все пак...)
Цитирай
Thanks given by:
tattar написа:
Стоп ляв - цена?
и в дебелината на вратите има едни червени плафончета да ги нарека, като отвориш врата да свети на другите водачи и да ги предупреждава... Търся си за задна дясна (мисля че за задните врати са еднакви) и цена съответно.
Няма да питам за чистачките на фаровете, че ще прозвучи като колегата за стъклата на фаровете ха-ха-ха (но ако разполагаш и с други автомобили ВОЛВО за части може и да не е толкова комичен въпроса все пак...)
Колега tattar малко е неетично и неколегиално да ползваш чужда тема за да си продаваш частите, мисля че ще се съгласиш с мен и ще прекратиш тази практика.
Поздрави и успех в бизнеса.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Цитирай
Thanks given by:
За не спазване на правилата за писане във Форума,въпросния tattar е с БАН за един месец!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Стоп ляв - цена?

Big Grin Big Grin Big Grin Колега джъжен съм да питам за стъкло.

п.п.Колегата Татар като му отмине наказанието да вземе да си
прегледа цените че ми е писал 250лв за фар ,който нов в магазина
струва 220лв.

п.п. 2 Колега yuckuJackD мисля че имам плафонче за подаряване.
Утре ще ти пиша на лично.

п.п 3 Имам и чистачки ама си ги държа за моята Big Grin .
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Цитирай
Thanks given by:
Плафончето - кажи там 5-10 лева колкото да не е без хич иначе излиза че куриера е по-надалавера от тебе...
За чистачката имах предвид механизма иначе рамото и баш чистачката са ми ОК - те не ми трябват и без това, но те разбирам, имам 440 за части и карам (все още докато си подкарам S80-ката) 460 и ми е познато как хем искаш да избиеш някой лев хем не ти се дава, че ако ти потрябва после на теб и трябва да го купуваш....
чакам лично
Каквото и да решиш, благодаря ти
[Изображение: ab276107.gif]
[Изображение: ab245320.gif]

[Изображение: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Цитирай
Thanks given by:
hepi написа:уплатненията на вратите и четирите тези при основата на стъклата отвън имаш ли и какви парички

Съжалявам, вратите се продават целите , най - много необорудвани да са , но няма да се разглобяват повече
Цитирай
Thanks given by:
hpanov написа:Здравей! Интересува ме капачето на централната конзола(за пепелника и мястото за чаша)... Точно до ръчната.. Знам че е пълна глупост, но все пак питам. И естествено дали става за С60 2002г.

Можете ли да ми пратите снимка , не се сещам за какво говорите.
Цитирай
Thanks given by:
Стоп ляв - цена?

Здравейте, чистачки нямам, стопа го имам
Цитирай
Thanks given by:
ДОКО написа:
Стоп ляв - цена?

Big Grin Big Grin Big Grin Колега джъжен съм да питам за стъкло.

п.п.Колегата Татар като му отмине наказанието да вземе да си
прегледа цените че ми е писал 250лв за фар ,който нов в магазина
струва 220лв.

п.п. 2 Колега yuckuJackD мисля че имам плафонче за подаряване.
Утре ще ти пиша на лично.

п.п 3 Имам и чистачки ама си ги държа за моята Big Grin .

Здравей, за какво стъкло питаш ? Smile че не ми стана ясно....
Цитирай
Thanks given by:
Стъкло на десен фар ме интересува .
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)