The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 на ЧАСТИ

#41
yuckuJackD Wrote:Питанка:
Стоп ляв - цена?
и в дебелината на вратите има едни червени плафончета да ги нарека, като отвориш врата да свети на другите водачи и да ги предупреждава... Търся си за задна дясна (мисля че за задните врати са еднакви) и цена съответно.
Няма да питам за чистачките на фаровете, че ще прозвучи като колегата за стъклата на фаровете ха-ха-ха (но ако разполагаш и с други автомобили ВОЛВО за части може и да не е толкова комичен въпроса все пак...)
Reply

#42
tattar Wrote:
yuckuJackD Wrote:Питанка:
Стоп ляв - цена?
и в дебелината на вратите има едни червени плафончета да ги нарека, като отвориш врата да свети на другите водачи и да ги предупреждава... Търся си за задна дясна (мисля че за задните врати са еднакви) и цена съответно.
Няма да питам за чистачките на фаровете, че ще прозвучи като колегата за стъклата на фаровете ха-ха-ха (но ако разполагаш и с други автомобили ВОЛВО за части може и да не е толкова комичен въпроса все пак...)
Колега tattar малко е неетично и неколегиално да ползваш чужда тема за да си продаваш частите, мисля че ще се съгласиш с мен и ще прекратиш тази практика.
Поздрави и успех в бизнеса.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#43
За не спазване на правилата за писане във Форума,въпросния tattar е с БАН за един месец!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#44
yuckuJackD Wrote:Питанка:
Стоп ляв - цена?
и в дебелината на вратите има едни червени плафончета да ги нарека, като отвориш врата да свети на другите водачи и да ги предупреждава... Търся си за задна дясна (мисля че за задните врати са еднакви) и цена съответно.
Няма да питам за чистачките на фаровете, че ще прозвучи като колегата за стъклата на фаровете ха-ха-ха (но ако разполагаш и с други автомобили ВОЛВО за части може и да не е толкова комичен въпроса все пак...)

Big Grin Big Grin Big Grin Колега джъжен съм да питам за стъкло.

п.п.Колегата Татар като му отмине наказанието да вземе да си
прегледа цените че ми е писал 250лв за фар ,който нов в магазина
струва 220лв.

п.п. 2 Колега yuckuJackD мисля че имам плафонче за подаряване.
Утре ще ти пиша на лично.

п.п 3 Имам и чистачки ама си ги държа за моята Big Grin .
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#45
Плафончето - кажи там 5-10 лева колкото да не е без хич иначе излиза че куриера е по-надалавера от тебе...
За чистачката имах предвид механизма иначе рамото и баш чистачката са ми ОК - те не ми трябват и без това, но те разбирам, имам 440 за части и карам (все още докато си подкарам S80-ката) 460 и ми е познато как хем искаш да избиеш някой лев хем не ти се дава, че ако ти потрябва после на теб и трябва да го купуваш....
чакам лично
Каквото и да решиш, благодаря ти
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#46
hepi Wrote:уплатненията на вратите и четирите тези при основата на стъклата отвън имаш ли и какви парички

Съжалявам, вратите се продават целите , най - много необорудвани да са , но няма да се разглобяват повече
Reply

#47
hpanov Wrote:Здравей! Интересува ме капачето на централната конзола(за пепелника и мястото за чаша)... Точно до ръчната.. Знам че е пълна глупост, но все пак питам. И естествено дали става за С60 2002г.

Можете ли да ми пратите снимка , не се сещам за какво говорите.
Reply

#48
yuckuJackD Wrote:Питанка:
Стоп ляв - цена?
и в дебелината на вратите има едни червени плафончета да ги нарека, като отвориш врата да свети на другите водачи и да ги предупреждава... Търся си за задна дясна (мисля че за задните врати са еднакви) и цена съответно.
Няма да питам за чистачките на фаровете, че ще прозвучи като колегата за стъклата на фаровете ха-ха-ха (но ако разполагаш и с други автомобили ВОЛВО за части може и да не е толкова комичен въпроса все пак...)

Здравейте, чистачки нямам, стопа го имам
Reply

#49
ДОКО Wrote:
yuckuJackD Wrote:Питанка:
Стоп ляв - цена?
и в дебелината на вратите има едни червени плафончета да ги нарека, като отвориш врата да свети на другите водачи и да ги предупреждава... Търся си за задна дясна (мисля че за задните врати са еднакви) и цена съответно.
Няма да питам за чистачките на фаровете, че ще прозвучи като колегата за стъклата на фаровете ха-ха-ха (но ако разполагаш и с други автомобили ВОЛВО за части може и да не е толкова комичен въпроса все пак...)

Big Grin Big Grin Big Grin Колега джъжен съм да питам за стъкло.

п.п.Колегата Татар като му отмине наказанието да вземе да си
прегледа цените че ми е писал 250лв за фар ,който нов в магазина
струва 220лв.

п.п. 2 Колега yuckuJackD мисля че имам плафонче за подаряване.
Утре ще ти пиша на лично.

п.п 3 Имам и чистачки ама си ги държа за моята Big Grin .

Здравей, за какво стъкло питаш ? Smile че не ми стана ясно....
Reply

#50
Стъкло на десен фар ме интересува .
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)