The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пътната обстановка

#11
В София комедията е пълна...
5 пръста сняг и... направо не ми се коментира.

#12
Снегът пак ни изненада. Big Grin

#13
Русе- гадна история. Не е много почистено, 30-на санта сняг и под него лед и пясък.

#14
Сутринта трагедия, колите се носеха като шейни или пълзяха в мравешка нишка...Оред офиса поднесла линейка отнесе две коли, едната я вдигнаха с пътна помощ...Тролей беше заседнал на сахаров,направи чудо - беше се сгънал на две, минал към Ляпчев - греда - опашката започваше от Студентски град. По бистришко шосе към околовръстнното - само драпат такива дето не могат да тръгнат в баира (най-вече БМВ-та:-D). Да видим сега как ще е, излизам от офиса Big Grin :brilsmurf: :bigsmurf: Confusedanta:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#15
Днес беше един малък кошмар. И той не беше при пътуването до София/час и половина от края на магистралата до Кемпински-Зографски /, а висенето два часа и половина, като изпразнен.... пищов на изхода от Ст.Загора в посока Казанлък. Яка поледица и километрични опашки от автомобили и камиони от двете страни на Средна гора. Естествено чакахме да опесачат, абе пълна липса на организация.

П.П. Адски много съм доволен от волвото си. Не поднесе никъде, нито в София, нито по маристралата, нито по прясно опесъчения път м/у Ст.Загора и Казанлък.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#16
18.12.2009 Участък: Пазарджик - Пещера - Батак - Св. Константин ...
Мноооооооооооого сняг. Задължително зимни гуми иначе не ви виждам. Още не са почнали да опесъчават и да чистят а вече се натрупаха 2 сантиметра..много внимавайте! Всякакви компромиси относно безопасността зимата са недопустими..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985

#17
И продължава да вали...писна ми да рина. Смазката за уплътнение, размразител за ключалки, зимни течности - всичко са опоскали по бензиностанциите. А калпавите ми чистачки по-скоро пречат, откъде и какви да взема, по дяволите...!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#18
Mishell Wrote:И продължава да вали...писна ми да рина. Смазката за уплътнение, размразител за ключалки, зимни течности - всичко са опоскали по бензиностанциите. А калпавите ми чистачки по-скоро пречат, откъде и какви да взема, по дяволите...!
Ами по бензиностанциите има чистачки, но не взимай от най-евтините. Мойте са Champion на 2години и половина, струваха между 15-20лв,сега не знам колко са, на предишната кола пак бяха същите, сега ги ползвам за задни на волвото Big Grin . Други чистачки, които са хвалени са BOSCH Twin, но нямам лични наблюдения. Мисля че размера е 51 или 53см, но няма голямо жначение Wink Важното е да ги пазиш, да не ги откъртваш като замръзнат, да ги почистваш от снега...такива работи, а да, и да не купуваш ALDI Big Grin

#19
Шампион - взех ги миналата година за 35-40 лева, Вили ми е свидетел как не чистят. Късмет ли е мойто просто, менте ли, не знам...
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox

#20
Околовръстното на София е в ужастно състояние!Лед и отгоре сняг!Не е почиствано и не е опесачавано.
П.П.През цялото време карах с 30-40км :minigun:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)