The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с оригиналната аларма

#11
Убих се да щтракам но увиSadSadSad не стана
Метьла ми метна книжката за 850 (за пореден пьт официални благодарства за Свилен)
Та смятам пак да звьня кабели........
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#12
Убих се да щтракам но увиSadSadSad не стана
Метьла ми метна книжката за 850 (за пореден пьт официални благодарства за Свилен)
Та смятам пак да звьня кабели........
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#13
thank you people, thank you people!..... Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
thank you people, thank you people!..... Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
vegass Wrote:Някой да е имал дертове с оригиналната аларма, че нещо май спря да работи мерих батерийките са наред (2.9) , в понеделник ще си купя нови да изключа фактора че не са наред (сменял сьм ги 10.2005), новсе пак ако някой си е бльскал гавата с това чудо кажете.



Здравеи , от скоро сам притежател на 850 тди , и аз имам проблем с алармата . От Софиа сам и мойе да се видим ниакои ден. Би било удоволствие за мен да обменим информациа - все пак ти има6 много км на тди . Ето ти моиат GSM number 0877 41 66 36
Bye-bye
Reply

#16
vegass Wrote:Някой да е имал дертове с оригиналната аларма, че нещо май спря да работи мерих батерийките са наред (2.9) , в понеделник ще си купя нови да изключа фактора че не са наред (сменял сьм ги 10.2005), новсе пак ако някой си е бльскал гавата с това чудо кажете.



Здравеи , от скоро сам притежател на 850 тди , и аз имам проблем с алармата . От Софиа сам и мойе да се видим ниакои ден. Би било удоволствие за мен да обменим информациа - все пак ти има6 много км на тди . Ето ти моиат GSM number 0877 41 66 36
Bye-bye
Reply

#17
за съжаление vegass / игор / мисля, че няма да ти отговори. Неговото 850 замина за варна, а той последно имаше ауди пак със същия мотор. По добре ела утре пред ним. Шанса да намериш отговор е по голям
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#18
за съжаление vegass / игор / мисля, че няма да ти отговори. Неговото 850 замина за варна, а той последно имаше ауди пак със същия мотор. По добре ела утре пред ним. Шанса да намериш отговор е по голям
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#19
някой може ли да ме насочи, къде мога да си закупя още едно дистанционно за алармата на 850- ца? С оригиналната аларма съм.

Б.
Reply

#20
някой може ли да ме насочи, къде мога да си закупя още едно дистанционно за алармата на 850- ца? С оригиналната аларма съм.

Б.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)