The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Студ+ксенон=кофти тръпка.....поне при мен.

#21
Tisho Wrote:
gadnia_metal Wrote:
calcone73 Wrote:Затова колега си купи балсти слим и няма да имаш повече тези проблеми,а и ако си имал смущения в радиото и те ще изчезнат.... :ctf2:

че каква ще е разликата ако и те не са достатъчно добре уплътнени????

По малки размери, съответно и по-гъсто населена платка и като резултат по кофти термичен режим на работа на електрониката, което води до повече дефекти. :wink:
Те тва е разликата. Smile


То затова слим баластите са по-скъпи,щото са по-кофти нали?Работя с хора,които слагат по цял ден ксенони и
имам лек поглед върху нещата.Затова ги бяха пуснали тези дебелите баласти на никакви пари,за да могат да ги разкарат по-бързо,но всеки си преценява сам.
Reply

#22
calcone73 Wrote:То затова слим баластите са по-скъпи,щото са по-кофти нали?Работя с хора,които слагат по цял ден ксенони и
имам лек поглед върху нещата.Затова ги бяха пуснали тези дебелите баласти на никакви пари,за да могат да ги разкарат по-бързо,но всеки си преценява сам.


Факторите за надежност са много, и нямат нищо общо с цената.
Цената на едно изделие е маркетинг. А не надежност, традиции в производство и т.н. :wink:

Това на аватара ти табло от S80 ли е?
Reply

#23
Тишо, веднага мерна мултимедийката.
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#24
Tisho Wrote:
calcone73 Wrote:То затова слим баластите са по-скъпи,щото са по-кофти нали?Работя с хора,които слагат по цял ден ксенони и
имам лек поглед върху нещата.Затова ги бяха пуснали тези дебелите баласти на никакви пари,за да могат да ги разкарат по-бързо,но всеки си преценява сам.


Факторите за надежност са много, и нямат нищо общо с цената.
Цената на едно изделие е маркетинг. А не надежност, традиции в производство и т.н. :wink:

Това на аватара ти табло от S80 ли е?

V70,ама то няма разлика и по-принцип и моето трябва да стане така,но чакам изделието да им доиде в наличност,но докато се ровя и открих още по-добра оферта,да заменя оригиналната си навигация,която се прибира в таблото със същата пак се прибира в таблото,ное тъч скреен и има нави за БГ,мп3,дивекс,камери за задна и каквото се сетиш още.
Reply

#25
calcone73 Wrote:V70,ама то няма разлика и по-принцип и моето трябва да стане така,но чакам изделието да им доиде в наличност,но докато се ровя и открих още по-добра оферта,да заменя оригиналната си навигация,която се прибира в таблото със същата пак се прибира в таблото,ное тъч скреен и има нави за БГ,мп3,дивекс,камери за задна и каквото се сетиш още.

Такава която се прибира в таблото бях гледал наскоро, но китайчовците ми оферираха цена от 500$...
Което както и да го погледнеш е много за такова чудо и се отказах.
Reply

#26
Tisho Wrote:
calcone73 Wrote:V70,ама то няма разлика и по-принцип и моето трябва да стане така,но чакам изделието да им доиде в наличност,но докато се ровя и открих още по-добра оферта,да заменя оригиналната си навигация,която се прибира в таблото със същата пак се прибира в таблото,ное тъч скреен и има нави за БГ,мп3,дивекс,камери за задна и каквото се сетиш още.

Такава която се прибира в таблото бях гледал наскоро, но китайчовците ми оферираха цена от 500$...
Което както и да го погледнеш е много за такова чудо и се отказах.[/


Цената е добра,като се има в предвид,че са се постарали да я направят 1 към 1,а и да не забравяме,4е те купиха Волво и се очаква да излезнат още нови глезотийки.А ти имаш ли линк за тази оферта,дето си я гледал за 500$


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#27
calcone73 Wrote:Цената е добра,като се има в предвид,че са се постарали да я направят 1 към 1,а и да не забравяме,4е те купиха Волво и се очаква да излезнат още нови глезотийки.А ти имаш ли линк за тази оферта,дето си я гледал за 500$

Мен ми се стори скъпо, като за произведено в китай. Ще ти пусна контактите на ЛС, ама довечера, че са в къщи. :wink:
Reply

#28
Колеги, темата е със съвсем друго заглавие. Пуснете такава, в която да коментирате това, което ви интересува, другото е откровен спам!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)