The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дърпане на ляво!Необяснимо...

#11
Свалян ли е целия макферсон,горе как са нещата с лагера,тампона,тарелките.При мен се беше получило като на снимката и дърпаше че чак късаше ръцете.Едната снимка си е оригинална а другата е с износвеането където минава амортесьора.


Attached Files Thumbnail(s)
       
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#12
Днес съм на реглаж на предницата.Ако и днес не се оправят нещата, което ме съмнява ще търся причината в амортесьорите!И както каза колегата с последното мненое предим мен ще погледна и тарелките!
Reply

#13
Провери ли спирачките,можеби някоя задържа?
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply

#14
Да не е блъскана колата и да не е оправена набързо после?
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#15
vazmozno e,az go kypix ot gorybliane predi 2,5godini,vnoc ot italia....
tonyfireman Wrote:Да не е блъскана колата и да не е оправена набързо после?
Reply

#16
тегленето може да е от мнооого неща, като се започне от кал по гумите, дисбаланс, различно налягане, крива гума/джанта, залепнала спирачка, амортесьор, тампони, щанги, усукано купе следствие на удар, та чак до това ако шофьора е сам в колата и тежи 140 кила Smile
Reply

#17
[quote="Georgi_Yulev"]Момчета, имам доста голям проблем!Колата ми дърпа на ляво, "майсторите"не могат да си обяснят от къде идва това дърпане.
Колега ако си проверил всичко изброено от Илиев най-вероятно е предния мост да е усукан от удар, но не се притеснявай отстранимо е! При мен се оказа от там и след посещение при майстор ми премести едното колело някакви милиметри напред, а другото назад и сега всичко е ок. Кофти проблем, но никой не е застрахован!
Reply

#18
чакаме резултата от стенда .. да видим къде го проблемът
Reply

#19
Значи днес разбрах следното.След смяната на биалетките и носача колата е много по-добре от преди и много съм доволен и надеждата е възвърната отново на 99.9%.Но имам и един крив амортесьор оказа се десния,установи се след като бяха свалени.Тарелките и лагерите са добре.Малко ме съмняват "майсторите", защото са прости като магарета, уж хубав сервиз, но "майсторите"............. Cry На стенд ще карам колата другата седмица, след като сменя и амортесьорите!Колата е удряна, но само капак, броня, калник и фарове.Поразгледах я, никъде няма следи от сериозни удари.Това гледах и преди да я купя, сега пак гледах греди, магарета и т.н., всичко е ОК.Няма следи от изчуквания, заварявания, пресна боя и издърпване.Затова съм почти на 99.9% сигурен, не съм сигурен на 100%, защото няма нищо 100% сигурно!
Reply

#20
абе човек ... отиди на стенд ... да закачат главите на колелата и да видят кое колело на къде бяга ... кви са тия колари при които ходиш ... ти се чудя ...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)