The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
продавам 15-ки железни джанти, 4х114,3

#1
Колеги имам 4-ри комплекта стоманени джанти 6,5х15, ет-45, 4х114,3 само че централният отвор е 66мм, всеки стругар може да ги направи на 67мм, след това стават без проблем на Волво. Джантите са чисто нови, струват по 40лв за брои. Тел. ми е 0888 442780 мога дори и да ги струговам при мои стругар за моя сметка при интерес. Мога да ги доставям и до София. Тези дни ще кача снимки.
Reply

#2
Колеги цената на джантите падна на 30лв с струговането. Не испускаите промоцията, един от комплектите вече се продаде след стуговането. Тел ми е 0888 442 780. Джантите са чисто нови.
Reply

#3
Колега radun, ако все още не си продал всички комплекта от джантите има голяма вероятност аз да ти купя един комплект. Имах ориентация към 14" джанти защото имам хубави 14" зимни гуми но явно няма да мога да си ги ползвам заради диаметъра на спирачните ми дискове. Но това е друга тема. Беше обещал да поместиш снимки, все пак да им метнем поне по едно око. Ако не е някакъв проблем, къде се намират джантите? Просто ако ми е близко може да дойда на место да ги видя и ако всичко е точно направо да ги товаря. Успехи
VOLVO V40 1,8i 2000г.
Reply

#4
Колега джантите се намират в берковица но мога да ги докарам и до софия, утре ще кача снимки но джантите са чисто нови от нови коли от магазина. Ако имаш интерес даи тел , а ти от каде си.
Reply

#5
Колега аз живея в София, Берковица не е далеч. Ти сигурен ли си, че ширината от 6,5 няма да е фатална в един даден момент тъй като на мен ми дават ширина 6? А и този ЕТ45 не знам какво влияние ще има. На мен ми дават ЕТ44. Не знам, честно !Не се сърди! Колата я купих преди 20 дена от борсата в Горубляне и този момент с джантите е пърия ми деликатен проблем на който съм попаднал за сега. Дано да няма други такива трудности както с намиране на джанти. Аз виждам едисвения начин за решаване на проблема като се пробва на колата. Иначе трябва да каже някои специалист. Ако всичко е точно и джантите пасват, от моя страна ще се радвам да купя един комплек от 4 джанти. Колата е VOLVO 1,8i бензин, 2001г.внос от Италия към границата с Швейцария. Много е запазена и хубава. тел ми е 0896834096
VOLVO V40 1,8i 2000г.
Reply

#6
Колеги оказа се че джантите са широки 6 а не 6,5 както бях писал по преди. А ето и снимка на джантите.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#7
Arrow :!: Idea
Reply

#8
Джантите може и по отделно , не само комплект. Останаха 8-ем броя 6х15, и 4-ри броя 5,5х15, и няколко еденички. Имам даже и едни готови престъргани ако на някои му тябва спешно.
Reply

#9
Обявата актуална ли е още ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)