The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Организация на пътуване за ОС/09.01.2010/.

#1
Здравейте колеги. Доста се замълча по темата за ОС, но времето вече напредна и е необходимо да се разберем кой, кога с какво и с кого ще ходи.Казанлъшката бойна група ще се събере следващата седмица за направа на план-схема за придвижване. Колегите от Ст.Загора и околностите да пишат за да видим как ще се организираме. Нека пишат и колеги от другите региони. Темата е за ВСИЧКИ.

П.П. Ако може някой колега от София да даде адреса на читалището, в което ще се проведе ОС, за да може да се ползва GPS навигация.Благодаря.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#2
Привет на всички!
Ако някой желае да пренощува в София,и не знае къде...,в Драгалевци имам познат,който притежава добър хотел,с ресторант и бар....,и мога да уредя добра цена за стая :wink:
Ще оставя и моб.номер,та.....който има нужда от съдействие,без значение какво :roll: .....нека да звъни :wink:


0887777730-Кирил.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#3
100Y0 Wrote:... П.П. Ако може някой колега от София да даде адреса на читалището, в което ще се проведе ОС, за да може да се ползва GPS навигация.Благодаря.

Мисля, че читалището в Драгалевци е едно и адресът му е:
Читалище "Св. Св. Кирил и Методий"
София, кв. "Драгалевци"
пл. “Цар Иван Александър” 68.


Attached Files Thumbnail(s)
   

#4
Благодаря на Кирето и на Ванката за полезната информация :thumbleft: .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#5
За всички които ще се засилят натам една много важна информация:
Кръстовището на околовръсно и бул. Черни връх(който води към Драгалевци) е в уникално състояние. В посока Драгалевци е затворено заради строежа на така наречения пътен възел. Май има някаква възможност за преминаване но не съм много сигурен. Вечер и сутрин до обяд обикноевенно е проходимо с скорост около 200м/ч. Причината е липса в България на министерство на разтрелите!!! :twisted:

Тези които идват от посока Пловдив е добре да минат през Симеоново, а от посока Перник през Бояна.
Ако някой иска мога да пусна карти с маршрутите. :wink:

#6
Благодаря ти Тишо, картите ще бъдат от полза на пътуващите от страната, май и на софиянци :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#7
Да, и на софиянци определено Big Grin
И така:

Ето това е линкът към решението на УС за ОС:

viewtopic.php?f=31&t=1577&start=15

"Свиква общо събрание на „Сдружение с нестопанска цел ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ“ на 09.01.2010 г. от 14,00 ч. в Читалище „Кирил и Методий” в кв. Драгалевци на гр. София".
На картата в Гугъл мапс, това е точно центъра на Драгалевци, на площада.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#8
   
Примерен маршрут на идващите от посока Пловдив.
Като стигнете кръстовището за Симеоново(на околовръстен път). Познава се лесно извендъж пътя става широк и хубав след двулентовия. Хващате дясното локално и отивате под моста, там има светофар. Завива се на ляво.
Карате нагоре към Симеоново докато достигнете една местна забележителност. Къща под формата на охлюв. Ще ви се падне от лявата страна. Точно пред къщата е кръстовището на което трябва да завиете на дясно(завоя е почти обратен). след което се кара по този път докато стигнете читалището. Smile

   

Това е от другата страна. Ако идвате от посока Перник по околовръстен път. На кръстовището на с бул. България завивате нагоре към планината(дясно) след което първата отбивка в ляво и карате докато стигнете читалището. :wink:

#9
Относно пътуването от Стара Загора - аз ще пътувам с човек
от софийския ни офис ,тоест имам 2 свободни места .
Предполагам ще тръгнем около 10,00 на 09.01.
Мога да нощувам в офиса ,мога в Драгалевци,ако
и други колеги остават и се съберем за вечеря ,
мога да пътувам същия ден обратно...
Мобилен за връзка 0888 707877



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)