The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Към модераторите

#1
Моля, модераторите да въдворят малко ред във ФОРУМА!
Моля, вкарайте в архив темите по които отдавна не се е писало!
Когато влезеш ТУК е като в джунгла. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

#2
Напоследък прелива от спам, как са се добрали, ама и бан да има, всеки ден нови регистрации Confusedhock:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#3
EMETO1 Wrote:Моля, модераторите ...
Еми много добре знаеш че в момента модератори във форума почти няма
изчакай решението на УС и всичко ще е наред


Attached Files Thumbnail(s)
   
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#4
В последно време някакви много странни теми :roll: ,
форума започна да заприличва на огромна купчина с г...а,
даже Сергей Бубка не може да я прескочи.
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!

#5
Аз отдавна имам мнение по тия проблеми, правих и предложения, ама, всичко си остана във въздуха! Дано новата управа, предложи на Мишо, новите хора, които заедно с някои стари, такива, които да контролират!... Хаоса!

Ставащото тия дни е, като, все едно, някой да си разхожда кучето в двора ти, и!... Ай да не навлизам в подробности, че полудявам! То не бяха секс сайтове, то, чудо!... Пък и някои форумци, нещо, много им знаят устите! Все специалисти! Брей!!!

Права е Еми да алармира!!!
Нейния апел ме връща, към стара, една моя тема: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=6844" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=36&t=6844</a><!-- l -->
Казвам една, на първо време...
Както Здравко отбелязва, ще трябва малко търпение...

Дано нещата бързо се синхронизират! Желая успешна работа на УС, за скорошното преодоляване на проблема!

#6
Прави сте и лично аз като модератор правя каквото ми е по силите.
Моят апел е - подавайте доклади или пишете на ЛС за всички неизрядни теми или менения. По този начин ще спестите много време, а и повече очи по-добре гледат.
За съжалени лично аз в момента не мога да отделя толкова време, че да преглеждам подробно всички мения и теми.

Поздрави
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp

#7
dango_ Wrote:Моят апел е - подавайте доклади или пишете на ЛС за всички неизрядни теми или менения.

Прав е dango...,ако Ние не си помогнем,и 100 модератора да има,пак ще съществуват проблеми със спама,пускането на теми не на място,и т.н. :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#8
kire Wrote:
dango_ Wrote:Моят апел е - подавайте доклади или пишете на ЛС за всички неизрядни теми или менения.

Прав е dango...,ако Ние не си помогнем,и 100 модератора да има,пак ще съществуват проблеми със спама,пускането на теми не на място,и т.н. :wink:

В отговор на писаното горе, както и на казаното от Мишо на ОС, имам следното предложение:
Във връзка с необходимостта от сериозен поглед върху процесите, които текат във форума, действително са необходими повече модератори, близко до цифрата 100! Мисълта ми е, че трябва да има, поне по няколко модератора, минимум трима, които да се концентрират върху някой конкретен раздел!
Аз например, желая да се концентрирам върху болната за мене група раздели - купува/продава!

Нека, тук, всеки, който има желание и възможност да помага, да го заяви!!! И да поиска от УС кредит на доверие за тази му дейност! Трябва инициативност!... На работа, скъпи Колеги!

#9
Аз бих добавил и нещо към АДМИНИТЕ - аз си имам лично форумче, но с друга профи насоченост.
От скромния си опит знам че такива нахални спамъри които ми предлагаха подскачещи вагини, виагра или убавици, обикновенно се регват със мейли от GMAIL, YAHOO и др. международни пощи.
След като сложих бан на тия кутии проблема ми се реши на почти 100 процента защото нашите хора си ползват българските кутии. УСПЕХ! Big Grin Big Grin Big Grin
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#10
Аз ползвам hotmail. И какво, трябва да ме баннат, така ли? Хора, в момента няма достатъчно модератори, не го ли разбрахте вече. Когато се сформира екипа, тогава ще се оправят нещата. И какви са тези 100модератора...то с 10 стана боза, а със 100...това предложение ми се вижда несериозно!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)