The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Към модераторите

#11
Трие се, колкото може, в момента, в който видя темата. Гледам да влизам по няколко пъти на ден. Баннах един, но са много, всеки ден се регистрират нови и пускат нов спам. Преди не беше така, каква е тая вълна напоследък, не знам. МОже да е някакъв автоматичен сървър, който ги бълва...Централно трябва да се отреже това.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#12
То че ще трябват малко повече модератори ще трябват според мен!Ако решите да избирате аз съм доста редовен във форум-а (минимум по 10-тина пъти влизам на ден) (за разлика от срещите в последно време Cry ),но аз съм съгласен да помогна.Така,че ако се реши да се избират нови модератори имаите ме в предвид ще помагам :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now

#13
LeecH Wrote:Аз ползвам hotmail. И какво, трябва да ме баннат, така ли? Хора, в момента няма достатъчно модератори, не го ли разбрахте вече. Когато се сформира екипа, тогава ще се оправят нещата. И какви са тези 100модератора...то с 10 стана боза, а със 100...това предложение ми се вижда несериозно!

Има една стара турска поговорка че Асан биел малкия Мемед преди да счупи нещо, щото после ... кел файда Big Grin
Та моето предложение беше не тези, които са си вече форумци с такива мейли да са баннати - а просто един руснак като този дето тези дни се активизира да няма изначална възможност в полунощ да си направи регистрация с неговия спам мейл и да ръси глупости на които после да му цъкаме с език ... е това е само една идея нищо повече :roll:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#14
То идеята е хубава, но трябва да има начин да се отсяват заявките за регистрация, без да се спират като цяло тези от международните пощи. Wink Това е лично мнение, но админите и модераторите ще си решават вече по-компетентно.

#15
Във връзка с обсъжданията на ОС на клуба чакам някакво решение на новия УС за това кой ще има права да модерира и естествено разрешението на администраторите. Засега се ограничавам само с купува/продава, за да не се нарушава крехката стабилност напоследък.Иначе мнението ми е 10на модератори без значение дали са или не в УС и яко начално почистване, след това контрола е по-лесен. И така на всеки 6м или година с нови Модове. Е те тогава ще има ред и няма да има - ама тоя мен не обича затова ме трие.

ПП Надписа под ника ми не е смене още но вече не съм
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...

#16
Предлажението на У.С. за модератори е;

Данго (dango) от Перник
Иван (MichaelLeRoi) от Раковски
Калин (Cavalera ) от Варна
Здравко (Zdravko_850 ) от Варна


Аз предлагам на Мишо да регледа и кандидатурата на raceteam,която на мен ми се струва удачна!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#17
Аз пък предлагам на админите или модовете да "вапцат" в зелен цвят ника на kire, нали все пак е новия
"Др. Председател-център нападател" Big Grin Big Grin Big Grin

П.П. Може предложението да не е за тук, но прави впечатление.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)