The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
указател на температурата на двигателя

#1
Здравейте
имам 4-ка с обикновен стрелкови индикатор на температурата
Някой може ли да ми каже как е оразмерена скалата
т.е. в белия сектор от L до границата на червения сектор какъв е темпр. интервал
Reply

#2
Здравейте
имам 4-ка с обикновен стрелкови индикатор на температурата
Някой може ли да ми каже как е оразмерена скалата
т.е. в белия сектор от L до границата на червения сектор какъв е темпр. интервал
Reply

#3
те повечето май са с такъв индикатор. Значи, на хоризонтално положение включва първа скорост на вентилатора, което значи 90-95 градуса. Границата на червеното би трябвало да е 110 градуса ( до там не съм стиогал слава богуSmileSmileSmileSmile ), а надолу един господ знае....но на дълъг път нормално стрелката ми е доста под средата, но не по-ниско от 1/4.Предполагам че е не повече от 30 градуса целия интервал на скалата
Reply

#4
те повечето май са с такъв индикатор. Значи, на хоризонтално положение включва първа скорост на вентилатора, което значи 90-95 градуса. Границата на червеното би трябвало да е 110 градуса ( до там не съм стиогал слава богуSmileSmileSmileSmile ), а надолу един господ знае....но на дълъг път нормално стрелката ми е доста под средата, но не по-ниско от 1/4.Предполагам че е не повече от 30 градуса целия интервал на скалата
Reply

#5
При мен и при още 3ма колеги перката е 1ностепенна и включва един пръст под червената зона.Мерил съм водата и включва на някъде 105 градуса(водата в разширителя значи в радятора към 110гр).
На дълъг път като в продължение на 30 мин съм карал с не по-малко от 160 на 4000 оборота колата държа температура 2 пръста под червената зона.Мисля това е нормално за такава скорост.С 100км държи под половината.

Средата са някъде 50-60 градуса мисля. Arrow
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#6
При мен и при още 3ма колеги перката е 1ностепенна и включва един пръст под червената зона.Мерил съм водата и включва на някъде 105 градуса(водата в разширителя значи в радятора към 110гр).
На дълъг път като в продължение на 30 мин съм карал с не по-малко от 160 на 4000 оборота колата държа температура 2 пръста под червената зона.Мисля това е нормално за такава скорост.С 100км държи под половината.

Средата са някъде 50-60 градуса мисля. Arrow
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#7
провери си перката, щото мисля, че всички са с двустепенни перки, може да ти е изгорял предпазителя на бавната скорост - а за средата съм сигурен че е 90 градуса ( малко над нея при 95 включва бавната перка)
Reply

#8
провери си перката, щото мисля, че всички са с двустепенни перки, може да ти е изгорял предпазителя на бавната скорост - а за средата съм сигурен че е 90 градуса ( малко над нея при 95 включва бавната перка)
Reply

#9
Интересно е че не съм само аз?!

Първо да те питам към перката колко кабела влизат?(При мен са 3)

И какъв е този предпазител и къде се намира?

ПП:И аз отначало мислих че включва много високо ама се оказа че това е нормално.

ППП:Всъщност ти нали си с 3хх серия ако при теб е така мисля при нас е различно?
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#10
Интересно е че не съм само аз?!

Първо да те питам към перката колко кабела влизат?(При мен са 3)

И какъв е този предпазител и къде се намира?

ПП:И аз отначало мислих че включва много високо ама се оказа че това е нормално.

ППП:Всъщност ти нали си с 3хх серия ако при теб е така мисля при нас е различно?
Orion - High Performance Car Audio
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)