The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'SAVE SAAB' протестно шествие

#1
[Image: save_saab.gif]
СЪБИРАМЕ СЕ В СЪБОТА, 16 ЯНУАРИ 2010 ГОДИНА ЗА ДА ИЗКАЖЕМ ПРОТЕСТ СРЕЩУ ДЕЙСТВИЯТА НА GM И БЕЗДЕЙСТВИЯТА НА АМЕРИКАНСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО ОТНОСНО СДЕЛКАТА ЗА ПРОДАЖБА НА СААБ.

Сборен пункт: старият шоурум на СААБ на бул. Вапцаров в 10:30 В 11:00 правим няколко кръга до американското посолство, след което отиваме пред централата на GM пред Интер Експо Центъра. Има вариант да направим завой и пред посолството на Швеция - за цвят!

GM успяха да закрият марки като Pontiac и Saturn. Нека не позволим това да стане и със SAAB.

За повече информация кликнете тук
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#2
Аз ако мога ....ще дойда Пангев :thumbup:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#3
Няма от кого да взема СААБ, за това ще дойда с ВОЛВО_то!

#4
Пишете ме и мене :minigun: :minigun: :minigun:

#5
Няма да дойда на това шествие, но съм солидарен с колегите със Сааб-и. Най-малкото ще се види мнението на собственици и фенове на една стабилна и сериозна братовчедска марка. Успех!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#6
Искам да дойда, но вероятно няма да мога Sad . Подкрепям изцяло!!!!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#7
Ами то и аз, няма от къде да взема СААБ, но може да бръмна в Волвото Wink

#8
Наско и аз подкрепям шествието. Нещо съм пропуснал твоята тема и чак днес случайно разбрах от Сашо за това. Утре ако нямам някакви ангажименти ще се опитам да дойда с някой от Пернишките другари... :wink:
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp

#9
Данго, от Сашо от Перник ли разбра - с автоморгата? Не знаех че се познавате.
Ще се радвам да дойдете.
Имаме разрешение на Кмета на гр. София. Мисля че ще има полицейски кордон. Доколкото знам ще има и екип на бТВ. Анди помоли само да няма клаксони по време на мирния протест (дет се вика - не сме на сватба)
Ще се видим там!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#10
Браво за начинанието ви,но да взамете да минете и пред шведското посолство.Преди време имаше една реклама на СААБ (марка, която безкрайно уважавам) ,,БИЛО Е ВРЕМЕ КОГАТО ГЕРМАНИТЕ СЕ СТРАХУВАЛИ ОТ ШВЕДИТЕ.КАКТО И СЕГА...Та напомнете им и на шведите,че за хората по света страната им е АББА,ИКЕЯ,хокея,ВОЛВО и СААБ.Да не се стискат и да развързват кесията.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)