The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЧРД на Бойч!

#31
Благодаря Ви приятели!

Благодаря на всички които са отделили малко виртуално време за да ми пожелаят нещо ... извратено! Big Grin
Благодаря и на тези, които са ми го спестили... :twisted:

Чувствам се щаслив и... влюбен!
Щаслив от това че Ви познавам покрай марката Волво и Клуба, чийто живот надскочи основните теми и цели и влюбен в обществото от приятели и познати, което се заформи!
Спомням си, че като влязах в Клуба и ... не след дълго празнувах РД на който можех да увъртам че ... празнувам 14 години :laughing3: :laughing6: :toothy3: :toothy5: :toothy10:

Е дойде време в което както и да увъртам - 44 хил. км. си е 44!

Да знам че, като ме спрират от КАТ на пътя... веднага ми искат документите - за да проверят дали имам 18 години и съответно право да управлявам автомобил, но това което днес мога да кажа е:

Времето си върви и... приятелите се увеличават! :partyman:

Е, да вдигнем НАЗДРАВИЦА ЗА УВЕЛИЧЕНИЕТО, макар че то ни радва, основно когато става дума за парите, които сме спечелили!

НАЗДРАВЕ ПРИЯТЕЛИ! ::beer:: :male: :love7:

#32
ЧРД и от мен за послепис! Пожелавам ти да бъдеш все такъв BOYCH (каквото и да означава това!)!
...и друго, друго...само ЯКОООООО!

There is no place like 127.0.0.1

#33
Жив и здрав бъди!
Пич си!
Наздраве и от нас! :wink:
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)