The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здравейте

#11
MIrence Wrote:начи и при спирачките имах проблем трепереше като спирам леко тресене , смених задните накладки и пак има леко треперене Sad :?
Вероятно са ти криви предните дискове, във волана ли усещаш треперенето :?:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#12
ico850 Wrote:
MIrence Wrote:начи и при спирачките имах проблем трепереше като спирам леко тресене , смених задните накладки и пак има леко треперене Sad :?
Вероятно са ти криви предните дискове, във волана ли усещаш треперенето :?:
не е във волана леко се стресе колата направо :С
Волво С40 1997г 2000 кубика , 136 коня !
Пловдив
Reply

#13
за лапмата на диагностика на комп...ама да не те излъжат нещо с цената Wink В Пловдив съм минавал и за 10лв ,но предполагам ще е нормлано 20-30...
като я закачите ще се види какво е ...
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#14
Да питам за Газова уредба , понеже искам да си слагам че идва дебело бензина !
Кое е по добре да си сложа обикновенна която ми казаха че е към 600 или пълен инжекцион която май е към 1100 , кажете ми които са добрите и лошите страни и на двете мерси предварително Smile ?!
Волво С40 1997г 2000 кубика , 136 коня !
Пловдив
Reply

#15
Честита ти придобивка и добре дошъл в отбора Smile Лампичка която свети на таблото не е за подценяване.Но ти ни оставяш да гадаем каква е.Опиши я по добре като цвят и изображение да се светнем и ние за какво става реч.Пожелавам ти много безаварийни километри.
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

#16
ем се се кана да я снимам забравям Sad , а дано скоро ви покажа лампата , а за газовата уредба , кажете нещо :С Smile ?
Волво С40 1997г 2000 кубика , 136 коня !
Пловдив
Reply

#17
Казахме: Confusedpam2:

Из "ПРАВИЛНИКА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА":

II. ТЕМИ И МНЕНИЯ

1. За да се избегне дублиране на теми, моля първо да ползвате ТЪРСАЧКАТА.

Mоля всички нови потребители, които имат желание да зададат въпрос от рода на /съвет за покупка на Волво еди-кое-си/, /какво масло да сложа/ и т.н., първо да пуснат едно ТЪРСЕНЕ /между другото, търсачката работи и на КИРИЛИЦА!/, да погледнат резултатите от него, да посетят СЪОТВЕТНАТА СЕКЦИЯ НА МОДЕЛА, за който се интересуват и ако НЕ намерят нужното инфо, тогава да зададат въпроса си.
На почти всички части и проблеми има разисквани теми и е ТВЪРДЕ вероятно да намерите отговор на въпроса си без да го задавате за 50-ти път. МНОГО ЩЕ СМЕ БЛАГОДАРНИ ЗА РАЗБИРАНЕТО и ще си спестим някои нервни реплики, които не са много като за добре дошли.

2...........

3. Публикувайте теми единствено в раздела, за който се отнасят. Заглавията на темите да бъдат кратки и ясни.

Примери за лоши заглавия са: "Имам проблем", " Помощ, колеги!!!”,” едно вапрос4е ", "nqkoi znae li..." и т.н. – примерите тук са невероятно много.
Пример за добри заглавия са: " Спирачни дискове за V40 "

4. Стремете се вашите отговори да бъдат изчерпателни и да не се отклоняват от темата. Нека не превръщаме темите в „чат” и „спам”/безполезни постове/.
Reply

#18
MIrence Wrote:ем се се кана да я снимам забравям Sad , а дано скоро ви покажа лампата , а за газовата уредба , кажете нещо :С Smile ?
Мен са ме учили на следното : На една кола като сложиш ГАЗ и става на Г.З ..... Big Grin Big Grin Big Grin

До тук беше със спама.

Сега на конкретния въпрос.Гледам колегата е заявил,че вече е член на клуба.Ми защо не е оцветен ако е така ,а също кога и как е станал член.Все интересни факти и събития.
Reply

#19
мдаааа Smile зависи колко километра на година караш. В неделя 21.02 заповядай в 13 ч. в ресторант Каменград. Намира се в Тракия. Ако не се ориентираш номера ми е 0899179565 звънкай и ще помагам Smile
поздрави
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#20
Щом си решил слагай газов инжекцион :wink: а за лампшчката може да е тракшъна /ДСА/ ако имаш де
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)