The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой колега ще ходи ли скоро до МП ?

#1
Здравейте колеги. Някой от вас ще ходи ли скоро до представителство на МП/независимо кой град/? Ако някой има път натам ще го помоля да провери дали има налични пръскалки за предно стъкло за S/V40, които обаче да не пръскат на струйки, а да правят "мъгла". Може и от по-новите модели да стават, но най-добре ще кажат от МП или някой колега, който е поставял такива.Колата ми е V40 1997г. Поздрави на всички и очаквам включване.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#2
Ако ходя ще ги питам Smile в Габровското съм един от малкото клиенти май май... Smile
но ми съдейстат винаги...Ако някой колега ме изпревари да казва Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#3
Благодаря. Ще чакам.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#4
по принцип има ли s/v40, на което пръскалките да правят мъгла?
ако няма такъв модел хич и не се надявай да направиш нещо. Конструкцията им е различна. Тия с мъглата се водят за високо налягане.
Преди два месеца проверявах точно същото за форда, исках да ми ги сменят, защото неговите са отвратителни. Като погледнаха пичовете и казаха тц, нема да стане майна. Виж на волвото как излизат два модела - високо налягане и обикновени, глей ся на форда само един модел - обикновени. Туй което си намислил не става.
Друг е въпроса с малко преработка ала направи си сам дали няма да се получи, но това е една друга тема....
Reply

#5
Колегата от Русе yuckuJackD е правил такъв трансфер и ще е интересно да сподели мнението си. Зарибих се от пръскалките на Доко, с чиято кола пътувахме за ОС. Няма стичане и подобни странични ефекти и не се влияе много от скоростта. Ще чакам колегата от Русе да сподели, че съм на полу съединител на тази тема :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#6
да, може, точно това казах, че на модели, на който има такъв вариант може да се сменят. Но на модели, за които не се предлага МП ме одрязаха. Иначе отдавна да съм ги сменил на форда, даже гаранционно :wink:
Reply

#7
Аз съм се замислил на 850-ката да слагам такива пръскалки в бъдеще,че и моите ме дразнят. Big Grin Колега сподели колко са ти излезнали после.
П.П.Аз го видях от тук http://www.volvo850.ru/sdelay/forsunki.htm
П.П.2 В МП ето какво излиза за тези пръскалки като цени
Каталожен номер: 30655605
Наименование: ДЮЗА
Цена с ДДС: 9.75 лв.
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#8
хах ако са по 10лв дали ням да си накупим всички Big Grin
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#9
Заслужава си инвестицията,но не съм сигорен дали стават и за В/С40-ките.Някой колега ако пробва нека да сподели.Аз за 850-ката ще купя,но сега ми е преоритет да и оправя двигатела.
П.П.Като купя и ги сложа ще споделя дали има ефект :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#10
raceteam Wrote:Аз съм се замислил на 850-ката да слагам такива пръскалки в бъдеще,че и моите ме дразнят. Big Grin Колега сподели колко са ти излезнали после.
П.П.Аз го видях от тук http://www.volvo850.ru/sdelay/forsunki.htm
П.П.2 В МП ето какво излиза за тези пръскалки като цени
Каталожен номер: 30655605
Наименование: ДЮЗА
Цена с ДДС: 9.75 лв.

Това на S80 може ли да се монтира? Щото и на мен ми хареса много идеята. :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)