The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой колега ще ходи ли скоро до МП ?

#31
Стойчо, я направи едно клипче с нещо да видим аджеба какво правят, дъжд, мъгла, плюнки.
Мерси
Reply

#32
Luben Manev Wrote:Стойчо, я направи едно клипче с нещо да видим аджеба какво правят, дъжд, мъгла, плюнки.
Мерси

Здравей Любо, новите пръскалки правят плюнки, които приличат на дъжд :wink: Big Grin :twisted:
Тези на Доко са съвсем различни, направо правят мъгла, т.е. капките са доста по-ситни.
Клип с телефон ще е малко извращение спрямо гледащите го, така че смятам да го пропусна.
Аз лично съм доволен от трансфера, а ако в бъдеще нещо се прецака по новите пръскалки, просто ще си върна старите и готово :wink: Big Grin . Поздрави.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#33
Стоьо я да минеш през базата да видим дали са същите
като моите ,или и в Мотото вече предлагат ментаци :roll: .


п.п.Ако минеш в неделя може да поразходим 60-та Tongue
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#34
mevdo Wrote:След скромно обаждане във Варненския клон , мога да ви информирам че в момента има само два бр. пръскалки в България и си мисля , че точно те ще отидат при Стойо. Поръчал съм да има, колегата от Варна МП / много готин пич/ ми обеща десет, ако има мераклии , да заявят бройки на ЛС. Идват за около 10-14 дни. Урааааааааа!!! Big Grin
Мевдо, веднага да кажеш кой открехна Митсубиши-тата на тая гъзарийка та да имат и те нещо свястно по колите си :oops: :oops: :oops: И да допълня колегите - тези пръскалки харчат доста по-малко течност за чистачки от старите и съответно пазят перата на чистачките защото мокрят почти цялото стъкло което спомага за по-доброто му почистване :wink: :wink: :wink:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#35
Айде сега Митсубишита, ама те и за тях ли стават...... хахахаха
Reply

#36
Днес в базата на Доко сравнихме новите ми пръскалки придобити от МП с тези на неговите S60 и S80 и о чудо, оказаха се съвсем еднакви :twisted: , така че колеги-дерзайте в тази насока Big Grin Big Grin Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#37
Преди 2 часа отидах до МП Варна. Отивам при отдела резервни части и момчето пита: "Какво ще желаете." и аз казвам:"Ще искам едни пръскалки, сега ще ви кажа номера". И докато го извадя от телефона си, той беше ги намерил вече Big Grin и казва "Това ли Smile". Даже ме пита кой ме праща и т.н.

Монтирах ги, хубаво пръскат ... но не съм очарован. Една трета от струята пръска извън прозореца - отстрани и по тавана. В движение не съм пробвал, може да е по-добре да не кажа перфектно...
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#38
Колеги вече почти седмица съм с такива на 850-ка и на В40-ката на брат ми.Аз съм много доволен и ми харесва как пръскат.Пробвах ги при скорост 100км/ч и си пръскат както и при спряло положение.Имам една снимка,но не съм я свалил да видя дали е излезнало нещо (а и сега ме мързи Big Grin )
П.П.Брат ми каза,че и на него му харесва как пръскат
П.П.2 Ако утре ако не забравя ще кача снимката :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#39
Понеже на първа страница някой ми цитира името се чувствам задължен да се обадя - ЕХООО ТУК СЪЪЪЪММММММ Smile ха-ха-ха. Стават пръскалките дори и на пасат 3 ... един колега има такъв и преди да ги сложа на мойта му закачих едната да види как е Smile какво толкова има да не им стават - имаш дупка на капака, пръскалката има щипка и само остава диаметъра на маркучето да съвпада с този на пръскалката... а дори и да не съвпада - българи сме, ще измислим нещо Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#40
От което следва че и пръскалките на Volkswagen Group (Porsche, Audi, Bugatti, Bentley, Lamborghini, Skoda, Seat, и Volkswagen) може и да стават за вашето Волво :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)