The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Опит за среща Монтана

#11
Следващата неделя ако не се лъжа е срещата в София и мисля да присъствам. Надявам се там да получа някакви рекламни материали (ако е възможно) и да направя първи стъпки за получаване на клубна карта.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#12
MaHaPaTa Wrote:Следващата неделя ако не се лъжа е срещата в София и мисля да присъствам. Надявам се там да получа някакви рекламни материали (ако е възможно) и да направя първи стъпки за получаване на клубна карта.

Колега, ще си добре дошъл на софийската среща! Аз лично ще съдействам за рекламните материали.
Reply

#13
От два месеца се каня да ида на Софийската среща и все нещо се случва в последния момент. Надявам се треия опит да е успешен Big Grin Big Grin
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#14
Тъй като имам много приятели в Монтана, ще се опитам с ОГРОМНО удоволствие и аз да дойда на евентуална бъдеща среща :lol: Така ще имам повод да се срещна с тях и с Вас!
Reply

#15
yani Wrote:Тъй като имам много приятели в Монтана, ще се опитам с ОГРОМНО удоволствие и аз да дойда на евентуална бъдеща среща :lol: Така ще имам повод да се срещна с тях и с Вас!
Благодаря колега, успех и приятно изкарване утре на Югозапдната среща, пък надявам се следващия месец и на Северозапад да се случи нещо подобно.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#16
как вървят нещата колега МаНаРаТа
Reply

#17
vil4an76 Wrote:как вървят нещата колега МаНаРаТа

Ходих на срещата в София на 31.01, станах член на клуб-а, дадоха ми рекламни материали и сега като видя Volvo слагам под чистачката календарчета и нещо като визитка с текст:
"Клуб на почитателите на VOLVO България, ела и се присъвдини. Потърси помощ и съвет във форума за твоето Волво! <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvoclub-bg.com/</a><!-- m -->"
Довечера ще кача и някоя снимка :wink:
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#18
Здр и от мен.От няколко месеца карам В40 97г. бензин 1,8. Оня ден се видех с манарата и научих за идеята. Наистина е добре да се виждаме чат-пат.Даже и да не сме много.Ще бъде интересно и от полза за всички.Включете се и да го направиме.
V40 1.8 - 115hp '97
Reply

#19
ами хайде какво чакате.правете срещата пък после пийнете и по някоя биричка с мезенце и си поприказвайте.при нас идеята за следващата среща е за без коли.само на маса.и аз като колегата манарата когото видя непознат го каня но уви никой не дойде.здраве да е
Reply

#20
Предлагам срещите в Монтана да се провеждат всяка предпоследна неделя на месеца, към 12:00 на паркинга на ЖП гарата. В случая датата се пада 21.03.2010. След работа ще пусна нова тема, че сега времето ми е ограничено. Поздрави.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)