The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съединител за 850 glt 92г. 2.0

#1
Здравейте,колеги.От дългокилометражния ми опит предполагам,че ше трябва да сменям с-л к-т.Прерових нашия и други форуми и останах със следното впечатлением;с-л к-т лук=550-590лв,закс в скантех 422лв,макарм,валео и др.не ги слагам в сметката.Отделно работата под 150лв няма.Очаквам вашите мнения.Но не и малоумни мнения от рода на:отнеси бобината да ти я пренавият щом тие за смяна,край на цитата от нашия форум.На всички желая здраве.
Reply

#2
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...628#p26862
Здрасти колега,в случй че не си проверил тук.Моят беше Борг и Бек и с такъв го смених, преди почти две години.
Reply

#3
Благодаря колега .Разговарях с колегата от Банишора преди нова година и го имам предвид.
Reply

#4
В МП преди около 4 години беше към 400 лв. Ако няма промяна вземи си го оттам / след 2 семдици чакане разбира се / и намери някой да ти го смени по тънко
Reply

#5
Благодаря.И тия ,,вълшебници''ше питам.
Reply

#6
Братя,дойде денят на истината.Съединителят е подменен с притискателен диск на Лук,феродов диск на Закс и лагер на СКФ за сумата от 321 лв +142лв за работа.Докато си почивам и се ,,чудя"къде да си похарча парите,смених маслото на двигателя -76лв /елф+филтър/.Смяна и на маслото в скоростната кутия елф 75уу80 за 18лв литъра.Общо-575лв.Да ми е честито.Причернявами от измислените магазини,сервизи и майстори в тая държава,но за това ще говорим друг път.Желая на всички да си купите нови Волва.С привтелски поздрав В.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)