The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Кога да се проведе националната среща?
You do not have permission to vote in this poll.
1-2 май 2010
8.64%
7 8.64%
6-9 май 2010
16.05%
13 16.05%
22-23 май 2010
7.41%
6 7.41%
29-30 май 2010
2.47%
2 2.47%
5-6 юни 2010
18.52%
15 18.52%
12-13 юни 2010
3.70%
3 3.70%
19-20 юни 2010
0%
0 0%
26-27 юни 2010
43.21%
35 43.21%
Total 81 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Анкета - дата за Национална среща

#41
Подкрепям Саvаlera по отношение на условията - все пак не всички деца / и майки/ ще изкарат 1 или 2 нощи на палатка. Поне за мен баня и креватче са задължителни условия.

#42
Kangalov Wrote:На мен лично идеята за язовир Копринка ми допада страшно много.
Миналата година дори отренирахме ситуацията.Комплексът е подвижен и разполага с дву,три и четиристайни палатки с южно изложение.В съседство има прекрасна рекичка за охлаждане на бирата.За баня се използва близкото вирче,като на мъжка и женска се разделя чрез теглене на чоп,за горното и долно течение.За децата от клуб Джуниър има организирано събиране на кърлежи и бездомни бубулечки за училищния хербарий.Провалили се рибари могат да пробват да наваксат пропуснатото от миналата година.Ресторанта разполага с неограничен брой места и масите се сглобяват на място.Барбекютата се зареждат с дървесина от местната гора,стига да е останала.
Има доста спортни площадки,където може да се упражнява мини футбол,федербал и плажен волейбол на брега на язовира.
Така че колеги дерзайте,но не пренебрегвайте предложението.
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Минала година в такива събирания се доказахме.
Можем да изкараме чудесно сред природата.
Младежи и девойки да посетим Копринка!
Да направим купона!
И да изловим рибата!!! Big Grin Big Grin Big Grin

#43
Пак напомням на колегите и колежките, които държат на хотелска стая, че това може да се уреди с такива в двата хотела на яз.Копринка-"Златната котва" и "Лазур". Обаче пак казвам, че така ще изгубят от най-съществената част от купона :wink: Big Grin . Давайте предложения и да пускаме анкета за мястото.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#44
Само да добавя към горното. Хотели колкото искаш могат да се намерят в Павел Баня. На добра цена и по-близо от "Златна котва" и другите около стената на язовира Smile Smile
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]

#45
И аз съм за Копринка. На жена ми баща и(и той кара Волво), като му казах, за язовира, каза че идва и той, ако е там.

#46
Тука бързо се подминаха два съществени според мен въпроса.
За единия се изказа ГоляматаУсмивка - тези с малките децата какво правиМ - стоим 2 дена на палатки? Или може би приключваме купона към 10-11 часа и поемаме към не близкия хотел с мрънкащото полузаспало дете в колата - непили или пили? Дилемата е да ида ли и да си тормоза детето и мен или да не ида и да ме е яд. Така че , моето мнение е за място където и да е но на наколко минути пеша от леглото.
Другия съществен въпрос за мястото както каза МетълаГаден е не да предлагаме къде е по- по- най- , а кой какво може да организира. Така беше досега. Раднев организираше Нац.Ср. два пъти, така беше и миналата година когато Кангалов организира срещата. И преди съм казвал, че другари дайте да дадем не става, а трябва аз мога да организирам еди къде си и има еди какви си условия. А решението лесно ще се вземе след обсъждане и анкета, както в момента обсъждаме датата.

Относно датата , смятам май месец за доста раничко. Юни си е таман. А и е по-топличко все пак , както много вече се изказаха че искат.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...

#47
вярвате или не ......бях на палатка 37 дни на "тузлата " с първото ми дете Big Grin на 1.4 месеца !какво толкова се плашите не разбирам?!!!!!!!!

#48
Анкетата продължава,и колкото повече мнения-придружени с предложения има,толкова по-добре :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#49
Аз съм за,срештата в пловдив в края на 6ти месец.Мисля че,тогава е по добре отколкото в разгара на пролетта. :roll:

#50
До тук попрочетох някое друго мнение и нито място, нито дата виждам да сте решили. Гледам, че повечето са гласували за края на месец юни..аз ще отправя едно друго предложение. Направете първо анкета с месеците, след това като решите кой месец, направете анкета със седмиците от месеца, защото съм убеден, че ще има повече хора, които биха избрали друг месец освен юни. А относно месец май. Първите дни - Гергьовден, съмнявам се, че някой ще се реши да изпусне да отпразнува празника със семейството си вкъщи, след това в края на месеца - празника на завършващите..тогава е неуместно за национална среща..Месец Юни го свързвам с морето и с изпити най-вече.. Ако трябва да съм честен ми се струва, че най-хубаво ще е месец Юли, та дори Август, но това е лично мнение разбира се. В планината мисля че най-идеално време за разходки е края на Юли, началото на Август. А иначе прочетох, че приемате предложения за срещата. Чета, че повечето сте се ориентирали към централния балкан. Там не мога да ви помогна, но мога да ви направя следното предложение: Мога да организирам място на язовир Доспат, стига да има желаещи. Другият вариант е Св. Константин (който вече го оправиха ) , но миналата година направихме среща там. Първо решете датата, пък мястото мисля, че лесно ще го уредим щом става дума за пари.. Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)