The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Кога да се проведе националната среща?
You do not have permission to vote in this poll.
1-2 май 2010
8.64%
7 8.64%
6-9 май 2010
16.05%
13 16.05%
22-23 май 2010
7.41%
6 7.41%
29-30 май 2010
2.47%
2 2.47%
5-6 юни 2010
18.52%
15 18.52%
12-13 юни 2010
3.70%
3 3.70%
19-20 юни 2010
0%
0 0%
26-27 юни 2010
43.21%
35 43.21%
Total 81 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Анкета - дата за Национална среща

#51
Все си мисля ,че най- добре е да питаме някоя гадателка или неволята.

#52
850t5r Wrote:Все си мисля ,че най- добре е да питаме някоя гадателка или неволята.

Споко Краси :wink: ,тази вечер Деница ще хвърля бобчета Big Grin ,а аз ще се кача на покрива да викам неволята Big Grin
Това е в кръга на майтапа де... Tongue


С Кангалов имаме уговорка да отидем на срещата Стара Загора-Казанлък,и да огедаме предложените места за Националната среща.
Ще пуснем подробно инфо за набелязаните обекти!


n0_m0r3_pa1n Wrote:До тук попрочетох някое друго мнение и нито място, нито дата виждам да сте решили.

Четеш между редовете колега :roll:
Темата е от 27.01.10г.,и ако си имал желание,можеше да споделиш първата част от мнението си още тогава!
Мога още много да кажа, относно поста ти....,но на този етап педпочитам да не го правя!
Ако имаш конкретно предложение за Доспат,може да го споделиш тук или ми прати лично съобщение.


И да завърша-няма "ние и вие" ,хората в Клуба сме едно....
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#53
Мнението на потребителя е променено.
Прчина: Спам


Кирил Киров

#54
850t5r Wrote:Все си мисля ,че най- добре е да питаме някоя гадателка или неволята.

Кире, и аз изцяло шеговитата форма имах в предвид . Мога ли да те помоля ,по една пресконференция веднъж седмично за да може да се качва на видима позиция темата ,че нещо се крие долу.То .........времето лети и съм притеснен..............Пък нека се знае" кой кара влака"................ти си нашият Бойко. Big Grin Big Grin Big Grin Ай.......... че се оплесках от подмазване. :lol: :lol: :lol:

#55
850t5r Wrote:Мога ли да те помоля ,по една пресконференция веднъж седмично за да може да се качва на видима позиция темата

Ок. Краси :thumbright:
Последното развитие е това:

kire Wrote:С Кангалов имаме уговорка да отидем на срещата Стара Загора-Казанлък,и да огедаме предложените места за Националната среща.
Ще пуснем подробно инфо за набелязаните обекти!

В неделя че докладвам за развитието :director: :wave:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#56
Личното ми мнение е за края на юни в Доспат, Св.Константин и изобщо в Родопите, няма проблеми и да е в Централна Стара планина между Троян и Елена от 2 те страни на Балкана, но чух и друг вариант за Русе или някъде там,за който аз лично не съм съгласен, просто говорим за Национална среща, а това би било екскурзия до Румъния, която за мен е безпредметна, но пък виж за другите варианти съм навит.

#57
Аз предлагам дати от 5 до 8ми май, на язовир Копринка, защото е сред природата, безплатно е, романтично е и ще има атмосвера подобаваща на клуба ни. Стига с тези бетонни луксове.

#58
Продължавам да подкрепям идеята за Копринка, или някой друг красив язовир(Доспат). От предложените дати гласувах за края на юни. Идва точно след Сонисфър-а, и от къмпинга в Банкя, направо на язовира.

#59
Когато се обяви тема за мястото/въпрос на време и организация/, ще гласуваме направените предложения и ще решим.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#60
Предвид дълго продължилата зима и женския месец март който е доста снежен Smile май месец на язовир си е направо болест Smile Копринка ок ама ... ще сме само бой скаути Smile и след това ще ни пустосват из форума ама защо така и защо иначе. Язовир Доспат дори юли и август е студено така че полевите условия отново няма да са препоръчителни. Датата за края на юни е перфектна поне според мое мнение но трябва да се съобразим с всички и поне малко удобства да има.
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)