The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
От капачката на двигателя духа яко,..яко като вентилатор!

#21
tronixxx Wrote:Днес на срещата се установи, че на колегата разсипник колата наистина има проблем....Ще следим за развитие!
тцтц в какво се изразява Sad
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#22
Свърши му бирата в багажника Big Grin Абе май остана някой и друг стек...за другия път Wink
Reply

#23
В крайна сметка 140 кончета ли има под капака или 140 телета Big Grin Big Grin Big Grin и за това не ще да бяга
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#24
В крайна сметка 140 кончета ли има под капака или 140 телета Big Grin Big Grin Big Grin и за това не ще да бяга
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#25
и я че следим към е проблемо со колата на колегата разсипник, че ми стано интересно... и още по ме заинтригуваха разните опели по 60 коня дет дигат по 190 за нормативо ... ама па кат се замислим леко явно в дълбоките скорости е истянта, явно и че треа минем към опелъ , оти хем на половина по малко коня ем по малко данъко ке плащаме , па ке лети повече от 115 телета Big Grin
Reply

#26
и я че следим към е проблемо со колата на колегата разсипник, че ми стано интересно... и още по ме заинтригуваха разните опели по 60 коня дет дигат по 190 за нормативо ... ама па кат се замислим леко явно в дълбоките скорости е истянта, явно и че треа минем към опелъ , оти хем на половина по малко коня ем по малко данъко ке плащаме , па ке лети повече от 115 телета Big Grin
Reply

#27
traffic Wrote:и я че следим към е проблемо со колата на колегата разсипник, че ми стано интересно... и още по ме заинтригуваха разните опели по 60 коня дет дигат по 190 за нормативо ... ама па кат се замислим леко явно в дълбоките скорости е истянта, явно и че треа минем към опелъ , оти хем на половина по малко коня ем по малко данъко ке плащаме , па ке лети повече от 115 телета Big Grin

Ако няма къде да видиш такъв опел-имам го в гаража на село, че този в града е само за две коли. 60коня/44kW/ и наистина върви така, както казва колегата по-горе. Интересното е, че го прави само на газ-180км/ч., а на бензин има ограничител само до 150км/ч. Обаче няма база за сръвнение с волвото и както се казва "Никой не мой ма върна на село" :twisted: :twisted: :twisted: т.е. да сляза от коня и да се кача на марагето. Все ще стигна, ама кефа е друг :twisted:

П.П. А на колегата Разсипник, да не би някой да му е свалил иновативното турбо, което върти само с картерни газове и затова колата му да не върви-шегувка Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#28
traffic Wrote:и я че следим към е проблемо со колата на колегата разсипник, че ми стано интересно... и още по ме заинтригуваха разните опели по 60 коня дет дигат по 190 за нормативо ... ама па кат се замислим леко явно в дълбоките скорости е истянта, явно и че треа минем към опелъ , оти хем на половина по малко коня ем по малко данъко ке плащаме , па ке лети повече от 115 телета Big Grin

Ако няма къде да видиш такъв опел-имам го в гаража на село, че този в града е само за две коли. 60коня/44kW/ и наистина върви така, както казва колегата по-горе. Интересното е, че го прави само на газ-180км/ч., а на бензин има ограничител само до 150км/ч. Обаче няма база за сръвнение с волвото и както се казва "Никой не мой ма върна на село" :twisted: :twisted: :twisted: т.е. да сляза от коня и да се кача на марагето. Все ще стигна, ама кефа е друг :twisted:

П.П. А на колегата Разсипник, да не би някой да му е свалил иновативното турбо, което върти само с картерни газове и затова колата му да не върви-шегувка Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#29
Колега я кажи като ти мериха компресията на тебе,на студен двигател ли ти я мерят??Защотото тя ако е топла винаги ще си покаже нормална компресия :roll:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#30
traffic Wrote:и я че следим към е проблемо со колата на колегата разсипник, че ми стано интересно... и още по ме заинтригуваха разните опели по 60 коня дет дигат по 190 за нормативо ... ама па кат се замислим леко явно в дълбоките скорости е истянта, явно и че треа минем към опелъ , оти хем на половина по малко коня ем по малко данъко ке плащаме , па ке лети повече от 115 телета Big Grin

Митак, за летежа нъл знайш че требе да са обръщаш към братчедите от Швецията, и те имат (ха) доскоро общо със Орлите, тъй че сигур има нещо вярно. Ни дей тъй ни знаш отде мой да искочи заека и да та изнинада... :wink: Big Grin . Според мен изненадата кат на приятел да ти кажа мои да дойде най-веки от най-близкия град и околия на Север от Зарата... :wink: Big Grin . Сори за спама - обещавам - няма да пиша повече :oops: .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)