The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
колеги имам следния проблем.

#1
Колеги имам следния проблем вчера докато се прибирах от супера както всичко си беше нормално, колата ми изведнъж започна да придърпва и загасна това стана на газ. Пробвам да я запаля отново не ще пробвах и на газ и на бензин - все същото - все едно няма гориво. Забелязах също че и смукача не може да се дръпне (колата е с ръчен смукач) Моделът е 440 карбуратор. Ако можете да ми помогнете по някакъв начин, че в момента колата стои пред нас и не може да се кара. Благодаря предварително :wink:
VOLVO 440 GL 1.7L CARBURATEUR KATALYSATOR B18 KP 111

#2
p@te Wrote:Колеги имам следния проблем вчера докато се прибирах от супера както всичко си беше нормално, колата ми изведнъж започна да придърпва и загасна това стана на газ. Пробвам да я запаля отново не ще пробвах и на газ и на бензин - все същото - все едно няма гориво. Забелязах също че и смукача не може да се дръпне (колата е с ръчен смукач) Моделът е 440 карбуратор. Ако можете да ми помогнете по някакъв начин, че в момента колата стои пред нас и не може да се кара. Благодаря предварително :wink:

Доколкото разбирам от МЕДИЦИНА Big Grin :lol: ............Колега провери цедката на тоя ветеран .Най често това става в тоя студ .За смукача............Пускаш песента на Ивана "Опъни смукача и..." Сега серьозно, най вероятно жилото и проблема.Сета се сещам виж всички филтри.Пиши..чао

#3
A ток, ток идвали от бубината до дистрибуторната капачка и от там до свещите :!: :!: :!:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#4
има ток като се позатопли малко ще проверя карбуратора и жилото сигурно е това :roll:
VOLVO 440 GL 1.7L CARBURATEUR KATALYSATOR B18 KP 111

#5
здравей колега.и аз имах подобният проблем като твоят но само че с 1.7 турбо.смених капачка и палец работата заспа.успех и пиши какво точно и е било като откриеш проблема моля

#6
Проблемът вече е решен с закупуването на палец, явно старият който е на по-малко от година е сдал багажа. Благодаря на всички, които се отзоваха Smile А аз се радвам че проблемът не беше сериозен :lol:
VOLVO 440 GL 1.7L CARBURATEUR KATALYSATOR B18 KP 111

#7
Приятно е да разбера че проблема е така лесно и успешно решен p@te
Темата е изчерпана и >>>>> коша Smile
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#8
Приятно е да разбера че проблема е така лесно и успешно решен p@te
Темата е изчерпана и >>>>> коша Smile
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)