The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Имали колега от окол.на Шумен с когото да огледаме една В40

#11
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=2747&hilit=%D1%81%D0%B5%D0%B2%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=21&t=2747&hilit=%D1%81%D0%B5%D0%B2%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD</a><!-- l -->
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............

#12
колега тука в тази тема ще намериш телефона на Севдалин, мога да кажа само хубави думи за този невероятен човек, който винаги е готов да помага...дори не се познавахме и много ми помогна с моята кола, сега само той я поддържа и съм повече от доволен...поздрави
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............

#13
еее страшни сте,много бързо отриагирахте,в други форуми са малко трудни,мудни.Зарибявате ме доста.Ше им телефонирам да им обясна накрадко,че сигора ората си имат доста работи.Пък дано да ми прочетат и ЛСтата.

А инак проблема малко ми го изясни и Златко,в помпата имало пласмасова авансаторна шайба сигорно на оста някаде и тя се била износвала и правела проблеми до колкото разбрах.
А неделя може би пак ше се пусна да я закачим на една диагностиката на приятел да видим той ко ше откие.И ше ви пиша допълнително.
Лека вечер.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

#14
Mай ще трябва някой дизелджия да я види, за съжаление Галин Дизела който е от Търговище преди доста време се премести да живее и работи в София иначе щеше да стане работата :!:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#15
Човеко (vin_d ),
НЕ разбра ли, че тази кола НЕ е за теб?! :evil:
Писа тук и иска помощ за оглед, получи съвети, намери ТОЧНИЯ човек - Здравко.
Водиш капацитет като него да я гледа, той ти намира ПРОБЛЕМИ по колата, за някои от тях си "признава" и "мн.сериозно пич" , който за да ти я пробута, сваля цената. :minigun:
Та и за неграмотния е ясно, че колата е ПРОБЛЕМНА!

Ако беше лесно/а за оправяне, то продавачът отдавна да го е сторил :!:
Иначе защо да губи 1000 и повече лева? За черните ти очи ли? :roll:


Оттук нататък ТИ вместо да се откажеш на МОМЕНТА, започваш да търсиш и ТОЧНИЯ майстор. Ясно кой е - Мевдо.
Започваш да се чудиш дали да не я вземеш, щото видите ли, давали му я евтино!
После се захващаш да занимаваш цял ВОЛВО-ФОРУМ, с надежда да ти помогнат да ПОПРАВИШ кола, която още не си купил. Питаш - ще се оправи ли бързо и лесно? И колко ще ти струва?
Направо ти казвам - МНОГО!!!

За пореден път се сблъскавам с типичната българска простотия (без извинение)!
Намираш си кола с дефекти и ИСКАШ СЪВЕТИ за покупка и ремонт!!!!!!!!!
А гаранти не щеш ли?
Tongue

Съвет 1:
Човече,
бягай МНОГО ДАЛЕЧ и МНОГО БЪРЗО от тази кола! Ще ти излезе солена!

Съвет 2:
Търси кола от клубар или форумец, кола с ясна история, точна поддръжка и коректна препоръка.

#16
ок,и аз съм на същото мнение.
Мисълта ми беше ако може да се отстрани лесно проблема да ми кажат хората.Не да права услуга на продавача като я купя и оправа.Просто парите ми за кола са малко и гледам най-тънкото.

Поздрави и приятен уйкенд,аз отивам малко да се потрудя.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

#17
vin_d Wrote:ок,и аз съм на същото мнение.
Мисълта ми беше ако може да се отстрани лесно проблема да ми кажат хората.Не да права услуга на продавача като я купя и оправа.Просто парите ми за кола са малко и гледам най-тънкото.

Поздрави и приятен уйкенд,аз отивам малко да се потрудя.

Жорката ГТ1 ти го е казал най точно. Аз също така ти препоръчвам да се ослушваш за кола тук във форума. Навремето и аз взех една на "доверие" - беше най ефтината в нета Big Grin та няма да ти кажа колко пари и нерви ми костваше да я стегна в сегашния вид.
Приятен и успешен УЙкенд и на теб! Big Grin :thumbleft: :thumbright:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#18
да и аз така искам обаче приготвените пари са малко за ми се струва за кола от тук ма се пак не се знае ко ще излезе.

Та значи сеа се връщам от Русе,има мн.коли ма комби,дизел като за мен малко са.Тръгнах и за една В40ка ма човека тежък случай,не работи.Всички др.работеха само 4-5 къщи с катинари на вратите.

И сега искам да помоля някой колега от Русе да се пусне към квартал Средна кула до асвалтова база да види в единствената къща там и морга едно В40 1.9тди за 3500лв.Как е щото аз само през оградата го видех, не можа да дойде продавача да отвори.Пали ли,как работи,външно,вътрешно,пушек и изобщо кокво му има.Нес идвах с монтюрче с дигностиката си ма уви нищо не стана.Набелязал съм си Волвото там ма много ще ми помогне и ако погледне и другите дизелови комбита.

Скоро почнах работа,в таз криза тук и до сеа ми се налагаше да излизам 2-3 ти и вече ми става неудобно,но най-неприятното е че не си заслужаваше и загубата на деня.Не че имам големи критерии ма поне да пали,държи си оборотите и малко от малко да е добре.

Помагайте.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

#19
всичко си каза ... Big Grin само защо да е КОМБИ не си?

#20
ами писал съм го ма нищо,малко мебели правя като има,часно на приатели,познати а у.Имам малко дети и обемисти колела,паяци,колички и др.Пък и мн.ме радват тез спортни комбита.


Лека вечер и успешна седмица.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)