The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Имали колега от окол.на Шумен с когото да огледаме една В40

#21
vin_d Wrote:...И сега искам да помоля някой колега от Русе да се пусне към квартал Средна кула до асвалтова база да види в единствената къща там и морга едно В40 1.9тди за 3500лв.Как е щото аз само през оградата го видех, не можа да дойде продавача да отвори.Пали ли,как работи,външно,вътрешно,пушек и изобщо кокво му има.Нес идвах с монтюрче с дигностиката си ма уви нищо не стана.Набелязал съм си Волвото там ма много ще ми помогне и ако погледне и другите дизелови комбита.
Помагайте.
Твоят човек е yuckuJackD.
Всеки ден ходи до тази морга и познава човека който я държи. Пиши му на ЛС, а ако не се свържеш - пиши на мен да ти дам телефона му. Остава после да го почерпиш, като мине всичко о.к. Smile
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!

#22
като ми даде ника на човека ми спести време,нерви и гюролтията от страна на семейст.ми за тва че кеса на компа.Благодара.Писах му,пък и гледам има и алота драснати некаде,ако не го види ше му дрънна.Ако е добра колата и я зема ше черпа.



А инак снощи ми казаха нещо за оназ В40ка каде дига оборотите сама,че е бил сигорен за въздух в системата за гориво.Аве както и да е не че ше ми кажета ако е така дребно както ми писа колегата.Просто се зачудих как ме светна за тва човека пък нема никъв интерес да гледам друга освен неговата /и той също продава друго В40 дизел / Бил доста наясно с помпи лукас,не каза ко работи,ма ше го провера тва тамън колата е в Търговище.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

#23
благодаря за помоща на всички отзовали се.
Здобих се с В40ка.Вече може да чета теми за срещи и малко образователни за тва комби.Ако има линкове за някой книга в нета на бг. ще съм ви мн.благодарен.Щото ми показаха навремето каде има файлове,книга за кромата доста страници подробно написано на руски и с снимки,схеми и чертежи.

Лек ден.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

#24
Честита придобивка,да си я караш със здраве и много безаварийни километри :lol:

#25
Хайде Честито и от мен, много безавариини километри и много радост да ти донесе колицата!

#26
Внимание модове :!:
Сега направете на човека - vin_d, една нова ТЕМА - само за него, където да си пииише на воля. Big Grin В нея да се съберат и всичките му постове до момента, та да не губим време останалите.
Там той ще ни учи на правилен български език,
а ние ще му оправяме колата безплатно... Tongue

Ай честито на всички! :wink:

#27
Благодаря на всички,много ми харесва комбито а семейството ахнаха от очарование като я докарах.А новия ми работодател нес каза"тя ного хубава ве човек" Направо ми е жал,че не моа да го вкарам в гаража.
Гордейте се.

А ако искам съвет колега BOCK GT1 и ти ми го дадеш ше си плата ко да направа.Има и точни хора има и материалисти,знам че говориш в преносен смисъл ма аре ти ми кажи от каде си се научил да си оправаш колата.За правописа може би имаш предвит че е малко объркващо.Имам сигорно "прескачаща мисъл" май така го казват хората.


Отморете добре,че е средата на седмицата.Лека.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

#28
Здр.колеги пред голема дилема съм пак.
Значи зех пари от старата ударена крома и искам да си закупя ангренажни ролки и ремак.После ше помосла за аксиален лагер и др.работи по съединителя щото доста ми тресе,чука в педала и може да излезе не само тва там.
Та тук в Търговище ми казаха на едно место 95лв.за 2ве ролки и ремак и малко ме учуди за качестовто им, питах в същото място кажи ми некой др.марка и по-хубави уш, търси и ги сметна другите за 169лв.Начи на по-скъпия вариант марката не запомних,на на първия ефтин ариант беше май ФЛЕНОР.

Кажете ми на какво да заложа от каде да си го купя и има ли нещо др.за смяна,щото момчето от магазина ми искара една малка запчатка за ангренажен ремак която всички я пренебрегвали но требвало и тя да се сменя,но не бил сигорен за каде била.Май вътре има лагерче.

Кажете ми кви си слагате и кой са надежните ангренажни консумативи.

Даде ми тва и било за кат за моя случай.

Мотора е 1.9 тди В40 90кс.97г.Помпа лукас и нещо др.ако ви требва като инфо за да ми одговорите пишете.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)