The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Двигател от 850- 2,0 20в турбо- въпроси

#11
6
Reply

#12
Arrow
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply

#13
Разбрахме се с Мечето. Може да изтриете по-горните мнения който не са по темата .
Reply

#14
niki2105 Wrote:Вчера го взех.Досега несъм му правил ремонт. Мотора е отворен от човек, но няма време и заминава за англия и аз го купих.Първо отваряне му е. Вала е проверен- всичко е ток и жица! Само трябва да се сглобява. Части от него нищо не продавам колега. Съжелявам.
П.С Малко смешно, ще се слага на подготвена Лада.. Ролбар, седалка, разпънки, но се чуда и за други мостове- от е30 нещо... Колата ще се ползва за дрифт. По-късно или Утре ще кача снимки :wink:
Да бе знам го тва момче, малко преди ти да го купиш, аз ходих да го гледам , за вал, ама не ми стана на моя 2.3 Т5 и се отказах.Той е един кльощав и държеше мотора в един гараж на булевард българия!!! Ако не етайна за какви пари го взе мотора???
Reply

#15
Решил съм, че цената не е най-важна и немисля да я споменавам, пък и темата е за дискутиране и помощ на мен... А не за приказки на МАСА!
Момчето е кльощаво, отдавна се занимава с коли и е много свестен. Наговори ми много полезни работи и съм му много благодарен!
Живи и здрави да са хора като него- даде ми възможност за ново начало!
Reply

#16
niki2105 Wrote:Решил съм, че цената не е най-важна и немисля да я споменавам, пък и темата е за дискутиране и помощ на мен... А не за приказки на МАСА!
Момчето е кльощаво, отдавна се занимава с коли и е много свестен. Наговори ми много полезни работи и съм му много благодарен!
Живи и здрави да са хора като него- даде ми възможност за ново начало!
Аз нищо не съм казал за него, просто т казвам, че и аз съм го гледал тоя мотор и те питах за цена, щом е такава конфиденциална инф. не ми казвай!!!
Reply

#17
Нищо лично колега . С последния мой пост стана ясно, че нямам намерението да ти кажа за цената, а и нищо несъм казал, че си казал. Просто изказах мойто мнение за човек който сме срещали двамата.. :wink:
Reply

#18
Порови се малко тук имаше инфо ;
<!-- m --><a class="postlink" href="http://openpdf.com/ebook/volvo-850-1994-repair-manual-free-download-pdf.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://openpdf.com/ebook/volvo-850-1994 ... d-pdf.html</a><!-- m -->
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)