The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стържещ звук в предницата на 460?

#11
ШУБИ, само предположение брат ... и въпрос:

1. С какъв размер гуми си? и
2. Погледнал ли си си подкалника /пластмасовата кора/ дали не ти опира в гумата при тръгване и ниски предавки ... а при по-висока скорост просто въздуха да я отблъсква и да не стърже ...

Може проблема и да е прост /дано/!
Виж дали има следи от триене някъде по калобрана ...
/дигни я на крик колата, и дори свали колелото за да огледаш пейзажа по-добре/.

При мен също като извия до край и за момент пристъргва, защото съм сложил едни гуми: 205/60/15, а трябва като са такива да е: 205/55/15, а допустимото за 60/15 се оказа че е 195, ама ... да ги спраскам тея, че имам 3 бр. нови гуми - далавера...

/Аре, Шуби-дуб ... ше каеш, ако е това та да гледат и другите к'ви гуми си купуват и с к'ви карат!/
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#12
ШУБИ, само предположение брат ... и въпрос:

1. С какъв размер гуми си? и
2. Погледнал ли си си подкалника /пластмасовата кора/ дали не ти опира в гумата при тръгване и ниски предавки ... а при по-висока скорост просто въздуха да я отблъсква и да не стърже ...

Може проблема и да е прост /дано/!
Виж дали има следи от триене някъде по калобрана ...
/дигни я на крик колата, и дори свали колелото за да огледаш пейзажа по-добре/.

При мен също като извия до край и за момент пристъргва, защото съм сложил едни гуми: 205/60/15, а трябва като са такива да е: 205/55/15, а допустимото за 60/15 се оказа че е 195, ама ... да ги спраскам тея, че имам 3 бр. нови гуми - далавера...

/Аре, Шуби-дуб ... ше каеш, ако е това та да гледат и другите к'ви гуми си купуват и с к'ви карат!/
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#13
Scooby, това беше първото, което и на мен ми беше дошло наум и го проверих преди да тръгна по сервизите Smile Да, ама не :evil: Гумите са 14-ки/.../... /не мога се сетя нататък/ и не закачат никъде! Мислех си, пък дали нещо не се завърта двигателя от по-голямото напрежение при ускорението на ниски предавки и шумът да резонира там, където го чувам, но предвид техническите ми познания, предположението ми може да е чиста глупост :roll:
Reply

#14
Scooby, това беше първото, което и на мен ми беше дошло наум и го проверих преди да тръгна по сервизите Smile Да, ама не :evil: Гумите са 14-ки/.../... /не мога се сетя нататък/ и не закачат никъде! Мислех си, пък дали нещо не се завърта двигателя от по-голямото напрежение при ускорението на ниски предавки и шумът да резонира там, където го чувам, но предвид техническите ми познания, предположението ми може да е чиста глупост :roll:
Reply

#15
Ами гимите са ми 175/65/14.... това за което говорим не е точно това стържене като при широки гуми... не е и от пластмасите защото се чува само при потегляне след като си запалил за първи път(напр. ако си спрял на светофар и тръгнеш не се чува вече). По-скоро ме притесняваше да не е от скоростната кутия ама се оказа че не е. Поне при мен :roll:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#16
Ами гимите са ми 175/65/14.... това за което говорим не е точно това стържене като при широки гуми... не е и от пластмасите защото се чува само при потегляне след като си запалил за първи път(напр. ако си спрял на светофар и тръгнеш не се чува вече). По-скоро ме притесняваше да не е от скоростната кутия ама се оказа че не е. Поне при мен :roll:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#17
kiro Wrote:Scooby, това беше първото, което и на мен ми беше дошло наум и го проверих преди да тръгна по сервизите Smile .....

аз за гумите не съм казвал нищо :wink:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#18
kiro Wrote:Scooby, това беше първото, което и на мен ми беше дошло наум и го проверих преди да тръгна по сервизите Smile .....

аз за гумите не съм казвал нищо :wink:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#19
така е, не си! Грешката е моя :oops: Между другото при мен се чува НЕ само след като съм запалил за първи път :?
Reply

#20
така е, не си! Грешката е моя :oops: Между другото при мен се чува НЕ само след като съм запалил за първи път :?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)