The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРОДАВАМ В40 ДИЗЕЛ 2001 НА ЧАСТИ

#21
Здравей колега!
Нож за предна броня/намира се в края на предната броня-завършващ елемент-пластмасов/, какви пари му търсиш?
Reply

#22
Колага с кой мотор е колата? 102 или 115 коня? и окомплектован ли е все още?
Reply

#23
Мотора все още е на колата напълно оборудван.номера утре ще го видя колата е 2001г.
Reply

#24
Колега,интересува ме амортисьор на пета врата имаш ли останал.Дай ми цена,другото ще го уговорим по тел.
Reply

#25
boyannik Wrote:Колега,интересува ме амортисьор на пета врата имаш ли останал.Дай ми цена,другото ще го уговорим по тел.
Имам ги и двата колега по 40лв.са.
Reply

#26
Извинявай колега, ама не се стърпях. Амортисьорите ги има в ЕВРО 07 по 18 лева бройката чисто нови, а в Скантех са по 24 лева. Тия 40 лева за бройка как ги изчисли? Вярно, че ти си продавача и сам си определяш колко да искаш, но поне си направи някаква справка с цените на новите части.
Reply

#27
Колега, търся ляво рамо на чистачка (шофьорската страна), пера за двете чистачки на фаровете, ако ти се намират и на какви цени.
Reply

#28
milenhr Wrote:Извинявай колега, ама не се стърпях. Амортисьорите ги има в ЕВРО 07 по 18 лева бройката чисто нови, а в Скантех са по 24 лева. Тия 40 лева за бройка как ги изчисли? Вярно, че ти си продавача и сам си определяш колко да искаш, но поне си направи някаква справка с цените на новите части.
колега защо не си ги купи от тези две места а искаш втора употреба все пак в мото пфое колко ли струват а на симеон сигурно са по 5лв.но ти си знаеш нищо лично.Сори и аз не се здържах
Reply

#29
почти всичко от автомобила е налично.
Reply

#30
Привет отново колега!
Попитах преди време! :wink:
Нож за предна броня/намира се в края на предната броня-завършващ елемент-пластмасов, 3 части/, какви пари му търсиш?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)