The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фланци...

#11
Колега най-напред си премери джантите или поне погледни какво ЕТ
имат старите и новите,защото като гледам по-снимката ББС-а е
по- изнесен навън.Другото което мога да кажа е ,че като сложиш
фланците вече няма на какво да центроваш джантата и винаги ще
усещаш тресене на волана .
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#12
Аз съм с абсолютно същите джанти ББС, като на снимката по- горе. Гумите ми са 205/50/16 и колата погледната отпред или отзад изглежда много добре. С този размер гуми, с които съм, ако сложа фланци гумата ще стърчи извън калниците. Те и така леко навън стърчат. Та, мисълта ми е , че ако сложиш на такава джанта и гума фланци, при по- голямо натоварване на колата, несъмнено ще опре горния край на гумата в калника при някоя по- голяма неравност и може да го изкривиш. Виж на снимките в моя гараж как точно стои тази джанта с гума 205/50/16 На снимките се вижда, че гумите леко стърчат извън калника и при мокро време цялата кола става в кал отстрани, независимо от калобраните.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/garage_vehicle.php?mode=view_vehicle&VID=21" onclick="window.open(this.href);return false;">garage_vehicle.php?mode=view_vehicle&VID=21</a><!-- l -->
Reply

#13
Ясно...Никакви фланци не ми трябват. Беля на главата не искам Big Grin Big Grin Big Grin Просто помня че на Пежото стана супер лесно и бързо и много ми хареса как изглеждаше колата....Но тук ситуацията е различна!!! Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)