The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оригинални калобрани за V40 ?!?

#1
Здравейте колеги. Отдавна съм се замислил по въпроса да сложа калобрани отпред и отзад на колата си. Като визия и функционалност ми харесват оригиналните, които се поставят на модела. Ако някой предлага или знае от къде могат да се намерят такива и на каква цена, моля да пише в темата или на Л.С. Предварително благодаря на отзовалите се.

П.П. Ползвах търсачката за информация по въпроса, но уви тя не ми помогна.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#2
Колите, внос от Англия в голямата си част са с такива калобрани. Аз също имам, макар че моята е от Австрия. Наистина са много функционални. Особена задните, без които бронята става цялата в кал даже и при преминаване през малки локви. Не са гумени, от дебела пластмаса са оригиналните.
Reply

#3
Благодаря за инфото колега. Точно такива си търся и аз Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#4
100Y0 Wrote:Благодаря за инфото колега. Точно такива си търся и аз Big Grin .
ти хубаво ги търсиш ама дека са :roll: сори за спамчето ама ,ако намериш някъде нови, пиши Big Grin Big Grin Big Grin
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#5
По-голяма надежда имам да намеря запазени втора ръка, ама знае ли човек :roll: .
Ако намеря ще пиша.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#6
Нови има в МП. Един познат ми беше споменал, че е търсил там и са му дали цена. Но не си спомням точно каква, за съжаление. За сравнение на цени, мога да кажа че единият от спойлерите под задната броня /левия/ си го купих преди година от МП за 42 лева. Правете сметка колко ще струват четири нови калобрана в МП.
Reply

#7
ами извиняв.се и аз че не моа да помогна на търсещия на калобрани.И на мен като идея ми допада и ако си намера ше пиша,драскам и тук ако някой открие такива добавки за В40 и пусне мнение от каде и колко пари да го вида и аз.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply

#8
Тук в Монтана има една ударена V40-ка с такива калобрани, но липсва преден ляв, просто е размазан. Като видях, че един липсва не питах колко струват останалите. На другите неща които ме интерсуваха цените не ми харесаха, питах и за чаркове, които вече си бях намерил и техните цифри не ми допаднаха. Моргата все пак е нова, след време може и да им дойде акъла относно цените.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#9
За тези ли става дума?
   
Цената в мото пфое е:
   
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#10
Данго , а за 460 можеш ли да отправиш запитване.Предварително благодаря.
PASSAT B4 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)