This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безлихвен лизинг от Фобос
Колеги , от Фобос предлагат безлихвен лизинг за ГИ Фобос. Изглежда доста атрактивна оферта.
Да слагам ли Фобос или да се ориентирам към други фирми?????
Цитирай
Thanks given by:
Здравей колега. От две години съм с ГИ на Фобос. Досега никакви проблеми. Цената тогава беше 1200лв., сега е доста по-ниска. Въпрос на личен избор, както се казва :wink: . Успех !
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Цитирай
Thanks given by:
Аз също съм с Фобос и определено съм доволен от самата газова уредба, като такава. При мен основните проблеми бяха с настройките, защото се оказа, че хората, на които уж това им е работата, до последно не можаха да ми нацелят настройките. За съжаление от човешкия фактор никъде не можеш да избягаш, така че е все тая, дали ще избереш Фобос, BRC или пък която и да било друга фирма, освен ако не си купиш газовата уредба в насипно състояние и да си я монтираш сам. Виж тук:

http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=8055

Тази тема може би ще ти бъде полезна, при взимането на решение. Имай предвид, че ако колата ти не е Волво 7хх или 9хх и не е турбо, тогава проблеми при теб може би изобщо няма да има.
There's someone in my head but it's not me...
Цитирай
Thanks given by:
Днес ще ходя до Фобос Плевен. Мисля да слагаме на 460тката от този изигаз, да видим какво ще стане. Цената и безлихвения лизинг ме поблазниха. Дано после да не си ям петите от яд заради икономията :roll: .
Цитирай
Thanks given by:
gramov написа:Днес ще ходя до Фобос Плевен. Мисля да слагаме на 460тката от този изигаз, да видим какво ще стане. Цената и безлихвения лизинг ме поблазниха. Дано после да не си ям петите от яд заради икономията :roll: .

Моят майстор, който ми монтира ГИ се изказа много положително за изи газ. Каза, че даже компютъра е по-добре направен/въпреки, че е в пластмасов кожух/, отколкото на фобос/в алуминиев кожух/.
Както казах, въпрос на личен избор.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Цитирай
Thanks given by:
Абе не е много безлихвен лизинга, ама както и да е.
Беше ясно, че е поредният рекламен трик. Въпреки това записах час за монтаж и във вторник, ще я почват. И сега за колегите с 460 да знаят, че трябвало да се свалят колекторните тръби на този модел понеже някъде отзад се рапробивало и на място не става, което оскъпява с 60 лв. И още 25лв. за пълначка при капачката на бензина =1025лв. Момчетата бяха учтиви, извадиха ми няколко вида бутилки, да преценим, коя ще ние най-удобна, понеже на жена ми баща и е рибар и като ходи за риба слага в багажника 1 платформа, та я бяхме взели и нея да видим как ще стане работата.
Айде стига съм писал, че се отплеснах доста от заглавието на темата.
Цитирай
Thanks given by:
Koe му е безлихвеното на този лизинг?
180 лева е оскъпяването при изплащане една година, за инжекцион като за моя петак, което както и да го смятам ми отива към 13-14 процента лихва.. :?:
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)