The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Какво мислите за протеста ?
You do not have permission to vote in this poll.
Да, подкрепям го и ще присъствам.
33.33%
12 33.33%
Да, подкрепям го но няма да присъствам.
63.89%
23 63.89%
Не го подкрепям, харесвам пътищата такива каквито са.
2.78%
1 2.78%
Total 36 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ, ЗА ДА ИМАМЕ БЕЗОПАСНИ И СИГУРНИ ПЪТИЩА..

#1
Колеги,

"Български автомобилен съюз"
"Младежка интернет медия"
"Гражданска инициатива срещу дупките в София"

организират Национален протест пред Парламента на дата 22.03.2010 г. от 12 до 14 часа под надслов

“Дупките цъфнаха....Пролетта дойде"

Ще се радваме да се присъедините и да подкрепите инициативата за да можем заедно да сложим началото на края
на анархията по българските пътища. Гражданското общество на България започва да се събужда от летаргията
обзела го през последните 20 години. Много участници в движението - шофьори и пешеходци пострадаха от състоянието
на пътищата и от нехайното отношение на управляващите пътищата структури.
Време е да поемем пълен граждански контрол върху средствата, качеството на влаганите материали и качеството на изпълнение.
Ние вече не искаме да ни лъжат, 20 години стигат.....

Очакваме ви и разчитаме на вашата подкрепа.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bau.bg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.bau.bg</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.facebook.com/video/video.php?v=...7593&ref=mf" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.facebook.com/video/video.php ... 593&ref=mf</a><!-- m -->


Призива присъства в още 15 автофорума, присъединете се и вие

-----------------------------------------------------------------------------
От s0me0ne:
Съгласувано с администратора.
Подкрепям! Най-вероятно ще присъствам!
-----------------------------------------------------------------------------

#2
От утре и аз вкарвам колата си в джунглата на софийските дупки и ако съм останал до 22.03.2010г. ще присъствам на протеста.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#3
Аре стига с тия безумни анкети бре ..!!!!
Като направихте анкети да не би да оправиха пътищата ?!? Confusedhock: Confusedhock:
По добре излезте един път всички заедно на протест и нашамарете кметовете и ресорните лица, вместо всеки ден анкети и допитвания да ми правите и нещата все такива лай..ни да остават !!! :gib: :tfrag: :minigun:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!

#4
100Y0 Wrote:От утре и аз вкарвам колата си в джунглата на софийските дупки и ако съм останал до 22.03.2010г. ще присъствам на протеста.

И като дойдеш в София.... Tongue ,може да се обадиш бре :wink: ,и не само това.... :twisted:

npackoBko Wrote:Като направихте анкети да не би да оправиха пътищата ?!?

Аз ще присъствам на протеста,защото смятам че е по-добре да кажа какво мисля,отколкото да псувам на ум :evil:
Пътищата не можем да оправим,но може да изразим мнението си публично!
И щото сме се сврели в миша дупка...-за това ни "работят" както си искат.....
Това за мен не е политическа проява,а правото на всеки данъкоплатец да каже -"Не,стига вече"


От тук насетне-кой ще присъства?
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#5
bau.bg Wrote:"организират Национален протест пред Парламента на дата 22.03.2010 г. от 12 до 14 часа под надслов

“Дупките цъфнаха....Пролетта дойде"

Ние вече не искаме да ни лъжат, 20 години стигат.....

Призива присъства в още 15 автофорума, присъединете се и вие

И на мен ми писна от тъпи анкети ... еле в смотания Фейс, но на това събитие ще се опитам да присъствам.
Надслова също ми хареса, но може да се допълни и от такива пострадали вече като мен със "Дупките цъфнаха - някой вече и вързахме ..." Confusedhock: :chain:
Не можах като бях в Лондон преди две три седмици да ги попитам там с какво асвалтират че в този ши..ан остров една дупка нямаше. Макар че са ми казвали че у нас това си е държавна политика - всяка година ремонти, всяка година договори, всяка година ресто и за мен Big Grin Big Grin Big Grin
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#6
npackoBko Wrote:Аре стига с тия безумни анкети бре ..!!!!
Като направихте анкети да не би да оправиха пътищата ?!? Confusedhock: Confusedhock:
По добре излезте един път всички заедно на протест и нашамарете кметовете и ресорните лица, вместо всеки ден анкети и допитвания да ми правите и нещата все такива лай..ни да остават !!! :gib: :tfrag: :minigun:

А ти ще стоиш и ще чакаш резултатите? :roll:

Това ни засяга всички. Затова подобно мнение хич не е уместно. Това е тема на която мисля, че трябва да бъдем категорични и единни!


За да има някъкъв резултат.

Аз лично мисля да присъствам на този простест. Smile


Attached Files Thumbnail(s)
       

#7
Абе, а за междуградските пътища нема ли да протестираме, че ме касае :oops:

There is no place like 127.0.0.1

#8
NASKO1973 Wrote:Абе, а за междуградските пътища нема ли да протестираме, че ме касае :oops:

И за тях Наско :wink:
"Колкото повече,толкова повече!"
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#9
Такаааа!
Както си пия бирата, рекох да Ви разкажа една история от миналото лято... Просто се сетих, но, историйката по темата си я бива!
Случката е тривиална. Съществува един лунен кратер, точно на входа на едно населено място в Бургаска околия... Ама, ямата, баш на табелата!
И, ако още не сте се сетили, ямата влизала в юрисдикцията на цели две институции, понеже, била баш на границата на населеното място. Кметството - НАПИ. Кой да свърши работата?... Чия е дупката?...
И, така цели няколко години, където нищо не се случва...
Тогава, двама местни, т.н. селски, взели, че се организирали! Познайте, как!
Та, на двамата юнаци, които са притежатели на джипове, не на коли, от разни марки, съвсем им писнало! Решили и забъркали едно голямо ремарке бетон! Закачили ремаркето, и, газ на "обекта"!
Следва заграждане на пътя - мястото от двете страни на въпросната дупка! И, шупуррррр, бетончето в дупката!
Започва заглаждане и прочие бетонови работи!
Нашите герои, и двамата са рибари, извадили бирата и рибарските столчета и масичка, съответно и чадърчето, седнали да се насладят на перфектно свършената работа...

А, след "наздраве", следва интересно продължение, ако го искате Wink
Приемат се предположения... Как ли се е развил тоя филм? Smile

#10
ами според мен БАТ Бойко е дошъл и е отрязъл лентата на "новото съоръжение " Big Grin



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)