The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КЛУБНИЯТ АВТОМОБИЛ Е ФАКТ?!?

#11
не се притеснявайте, след 5 години ще е истински олдтаимер(на тия години:-))
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#12
не се притеснявайте, след 5 години ще е истински олдтаимер(на тия години:-))
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#13
Колега, дай малко повече подробности, аз например бих искал да се включа в инициативата, а не знам кой знае колко освен че преди време се появи идеята за клубен автомобил.

#14
Колега, дай малко повече подробности, аз например бих искал да се включа в инициативата, а не знам кой знае колко освен че преди време се появи идеята за клубен автомобил.

#15
anton940 Wrote:Колега, дай малко повече подробности, аз например бих искал да се включа в инициативата, а не знам кой знае колко освен че преди време се появи идеята за клубен автомобил.

Ето повече инфо по въпроса
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=900">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=900</a><!-- m -->

#16
anton940 Wrote:Колега, дай малко повече подробности, аз например бих искал да се включа в инициативата, а не знам кой знае колко освен че преди време се появи идеята за клубен автомобил.

Ето повече инфо по въпроса
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=900">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=900</a><!-- m -->

#17
Колеги, близо до моя блок има паркирано едно 140, небесно синьо, лъщи от всякъде и съм убеден че е в движение (преди често си сменяше мястото), но е с черен номер и от известно време само прах събира под едни дървета. Да взема ли да се поинтересувам, на кого е, продава ли го, техническо състояние - евентуално за втори клубен автомобил? Доста по-стар модел е от 3-ката, а и хромът си е хром - Боже, каква решетка и какви брони има, а май и салона е кожен :oops: , но не съм 100% сигурен.
[Image: KALDERIZI.jpg]

#18
Колеги, близо до моя блок има паркирано едно 140, небесно синьо, лъщи от всякъде и съм убеден че е в движение (преди често си сменяше мястото), но е с черен номер и от известно време само прах събира под едни дървета. Да взема ли да се поинтересувам, на кого е, продава ли го, техническо състояние - евентуално за втори клубен автомобил? Доста по-стар модел е от 3-ката, а и хромът си е хром - Боже, каква решетка и какви брони има, а май и салона е кожен :oops: , но не съм 100% сигурен.
[Image: KALDERIZI.jpg]

#19
Бих искал да задам въпрос към целия Клуб:

Тъй като има доволни и недоволни, от т.нар. покупка на клубен автомобил No.1 (надявам се да има други и по красиви).
В крайна сметка ви показах снимките, поискахте да играем, играх, спечелих.
Колата все още не е платена, имах забележки по външния вид (справка снимките направени от мен малко по напред) и т.н.

Въпроса ми твърдо е да взимаме ли колата или не. Виждам по горе има отрицателни постове който ще влезнат в общото решение каквото и да бъде то.
Лично аз съм пълен лайк относно този автомобил и не мога да бъда отполза при него.

Та ще помоля всеки който е загрижен за клуба да каже с едно:

Да - да взимаме колата с всичките последици за клуба
Не я взимаме колата, пропускаме шанс и аз си нося последиците после.

цена:
идеален вариант: 565 евро + около 250-300 евро (всички останали разходи по докарването).

#20
Бих искал да задам въпрос към целия Клуб:

Тъй като има доволни и недоволни, от т.нар. покупка на клубен автомобил No.1 (надявам се да има други и по красиви).
В крайна сметка ви показах снимките, поискахте да играем, играх, спечелих.
Колата все още не е платена, имах забележки по външния вид (справка снимките направени от мен малко по напред) и т.н.

Въпроса ми твърдо е да взимаме ли колата или не. Виждам по горе има отрицателни постове който ще влезнат в общото решение каквото и да бъде то.
Лично аз съм пълен лайк относно този автомобил и не мога да бъда отполза при него.

Та ще помоля всеки който е загрижен за клуба да каже с едно:

Да - да взимаме колата с всичките последици за клуба
Не я взимаме колата, пропускаме шанс и аз си нося последиците после.

цена:
идеален вариант: 565 евро + около 250-300 евро (всички останали разходи по докарването).



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)