The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със стартера на 440

#11
ves_o Wrote:Аз имах такъв проблем - ремонтираха ми стартера за 80 лв и нямам грижи вече няколко месеца. Ако си от София мога да ти дам телефона на човека, много свестен е.

Множко са 80 лв 30 ми взеха за ремонт - смяма на четки монтаж демомтаж и т н а и за 50 лв може да се намери 2 ра употреба
Reply

#12
ves_o Wrote:Аз имах такъв проблем - ремонтираха ми стартера за 80 лв и нямам грижи вече няколко месеца. Ако си от София мога да ти дам телефона на човека, много свестен е.

Множко са 80 лв 30 ми взеха за ремонт - смяма на четки монтаж демомтаж и т н а и за 50 лв може да се намери 2 ра употреба
Reply

#13
Имай те в предвит че някой път и МИНУСА изчезва от стартера и някой път си мислим че е заминал.
А то се оказва окислени зглопки! - и моя го правиха най добрите! ама накрая с сменено всичко чат пат работеше или изобщо.
Накрая си го донаправих.
Няма ядове вече.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#14
Имай те в предвит че някой път и МИНУСА изчезва от стартера и някой път си мислим че е заминал.
А то се оказва окислени зглопки! - и моя го правиха най добрите! ама накрая с сменено всичко чат пат работеше или изобщо.
Накрая си го донаправих.
Няма ядове вече.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)