The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавки

#1
Мисля да сложа някакви добавки за "почистване" на инжекцията. Някой ползва ли такива и какви по точно? Ползвате ли и други добавки? Ползвате ли добавки в маслото? Има ли ефект от добавките? Има ли случаи когато да са задължителни?
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#2
Мисля да сложа някакви добавки за "почистване" на инжекцията. Някой ползва ли такива и какви по точно? Ползвате ли и други добавки? Ползвате ли добавки в маслото? Има ли ефект от добавките? Има ли случаи когато да са задължителни?
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#3
аз ползвам една за бензина, за ефект още не мога да преценя до колко е добър, но мисля че действа. Украинска е "АДИЗОЛТ 6". Ако го сметнете за реклама може да изтриете името, но не мисля че може да я откриете някъде в България
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
аз ползвам една за бензина, за ефект още не мога да преценя до колко е добър, но мисля че действа. Украинска е "АДИЗОЛТ 6". Ако го сметнете за реклама може да изтриете името, но не мисля че може да я откриете някъде в България
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
Можеш да използваш REDEX
Reply

#6
Можеш да използваш REDEX
Reply

#7
Помня преди доста време Ефри беше дал една статия на големи производители където се обсъждаха добавките към малсото, и общо взето за всичките се казваше че не помагат а напротив вредят много повече.

така че добавки в маслото ВНИМАВАЙТЕ!!!
Reply

#8
Помня преди доста време Ефри беше дал една статия на големи производители където се обсъждаха добавките към малсото, и общо взето за всичките се казваше че не помагат а напротив вредят много повече.

така че добавки в маслото ВНИМАВАЙТЕ!!!
Reply

#9
хамлет Wrote:Помня преди доста време Ефри беше дал една статия на големи производители където се обсъждаха добавките към малсото, и общо взето за всичките се казваше че не помагат а напротив вредят много повече.

така че добавки в маслото ВНИМАВАЙТЕ!!!
Доколкото си спомням от статията ставаше ясно, че добавките имат краткотраен положителен ефект при "издухал" двигател, като повишават компресията, намаляват шума, честа практика на автотърговците
Ако компресията е наред няма смисъл от добавки.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#10
хамлет Wrote:Помня преди доста време Ефри беше дал една статия на големи производители където се обсъждаха добавките към малсото, и общо взето за всичките се казваше че не помагат а напротив вредят много повече.

така че добавки в маслото ВНИМАВАЙТЕ!!!
Доколкото си спомням от статията ставаше ясно, че добавките имат краткотраен положителен ефект при "издухал" двигател, като повишават компресията, намаляват шума, честа практика на автотърговците
Ако компресията е наред няма смисъл от добавки.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)