The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предни спирачни дискове - къде, на каква цена?

#1
Здравейте.
Ето че дойде ред и на предните спирачни дискове да бъдат сменени. Питам се, дали имате инфо за някой магазин някъде из София, в който ще можем да ги намерим на свестни цени? А също така и колко струват?
Благодаря Ви предварително за инфото Wink
Reply

#2
Здравейте.
Ето че дойде ред и на предните спирачни дискове да бъдат сменени. Питам се, дали имате инфо за някой магазин някъде из София, в който ще можем да ги намерим на свестни цени? А също така и колко струват?
Благодаря Ви предварително за инфото Wink
Reply

#3
Магазина за Volvo части, мисля че на бул. Левски № 124.

Магазина който е преди светофара в дясно, като слизаш от пам. "Левски" към Сточна гара, след "Дондуков" но преди първия светофар в дясно гледай.
Ако ги няма налични - ги поръчай - там може.
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#4
Магазина за Volvo части, мисля че на бул. Левски № 124.

Магазина който е преди светофара в дясно, като слизаш от пам. "Левски" към Сточна гара, след "Дондуков" но преди първия светофар в дясно гледай.
Ако ги няма налични - ги поръчай - там може.
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#5
За съжалениа аз мога да ти кажа от къде да НЕ си копуваш - Канекс (kanex.bg). Уж бях много доволен от хората там но спирачните ми дискове Bendix, за няма и седмица се изкривиха!!!. И това за съжаление не е изолиран случай. Колега си взе също Бендикс от тях, за Опел Вектра - при него ситуацията е същата!
Иначе дискове има и на ул"Овчо поле"(скантех) и при Нелас. Цената е около 160лв за компекта. В Мото-Пф - 160 кинта за бройка.
:lol: В последсвие (както става обикновено) ми препоръчака Mindex, имат магазин някъде около 20-та поликлинака, Борово.
Volvo 850GLT, 2000cc, 20V, 1993, ~210 000km
!ПРОДАДЕНА!
Reply

#6
За съжалениа аз мога да ти кажа от къде да НЕ си копуваш - Канекс (kanex.bg). Уж бях много доволен от хората там но спирачните ми дискове Bendix, за няма и седмица се изкривиха!!!. И това за съжаление не е изолиран случай. Колега си взе също Бендикс от тях, за Опел Вектра - при него ситуацията е същата!
Иначе дискове има и на ул"Овчо поле"(скантех) и при Нелас. Цената е около 160лв за компекта. В Мото-Пф - 160 кинта за бройка.
:lol: В последсвие (както става обикновено) ми препоръчака Mindex, имат магазин някъде около 20-та поликлинака, Борово.
Volvo 850GLT, 2000cc, 20V, 1993, ~210 000km
!ПРОДАДЕНА!
Reply

#7
аз мойте си ги купих от Евро1 мога да кажа къде са в Пловдив, минал съм 40 000км. от както съм ги сменил забележки нямам никакви.Трябва да видя фактурата колко пари съм платил за тях, но по спомени 120лв. комплекта.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#8
аз мойте си ги купих от Евро1 мога да кажа къде са в Пловдив, минал съм 40 000км. от както съм ги сменил забележки нямам никакви.Трябва да видя фактурата колко пари съм платил за тях, но по спомени 120лв. комплекта.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#9
Май имаш предвид Euro0, то имат магазини навсякаде из страната та и на балканите.
http://www.euro07.com/
Обаче сайта им в ремонт.
Reply

#10
Май имаш предвид Euro0, то имат магазини навсякаде из страната та и на балканите.
http://www.euro07.com/
Обаче сайта им в ремонт.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)