The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблеми с моето VOLVO S40 - 1.9 TD - НЕЩО МУ СТАНА

#1
здравейте.VOLVO S40 1.9 TD - 1998 --90 коня ...... Вчера както си карах на един светофар както бях спрял , колата сама се изфорсира на 3000 оборота.без да давам газ. След като се изфорсира сама изгуби мощност дори и наи - лекият наклон не мойе да изкаЧИ. А и след като се изфорсира и загуби мощност и турбото вече не се вклиучва. Ако някои мойе да ми каже на какво се далжи това и какъв е проблемът.
Reply

#2
Предлагам ти да започнеш с по-простите възможни причини. Провери въздуховодите, изходът от турбината към куулера (едни дебели тръби). Виж дали някоя не се е измъкнала от мястото си. Възможно е също от стареенето някои от тях да се е пукнал или изпуснал. Огледай си колата спокойно. Ако не откриеш нещо съмнително, отиди на някой мяйстор на който имаш доверия да я преслуша. Вземи повече от едно мнение!

Успех
Reply

#3
колеги здравеите. искам да попитам - имам с40 - 1999 - 1.9тд - 90 кс. на бордовият от известно време ми премигва една светлинка и незнам за какво е. представлява крагче и отстрани нещо като лъчи, ами направо нещо като сънце. ако някои може ли да ми каже какво е и на какво се дължи ?
и дали е опасно ?
Reply

#4
bachokiro Wrote:колеги здравеите. искам да попитам - имам с40 - 1999 - 1.9тд - 90 кс. на бордовият от известно време ми премигва една светлинка и незнам за какво е. представлява крагче и отстрани нещо като лъчи, ами направо нещо като сънце. ако някои може ли да ми каже какво е и на какво се дължи ?
и дали е опасно ?
Нищо страшно колега.............. :wink: Това е сигнализация за ,,Авария външна светлина".
Провери дали при натискане на спирачката ти светят стоповете...........................
Ако всичко е нормаллно тази светлина светва като дадеш контакт и като дапалих и натиснеш педала на спирачката трябва да спре да свети.
Нищо фатално, нищо страшно.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)