The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
волво S40 1.6 16v проблеми

#1
Reply

#2
колеги имам едно питане кум вас които има такова волво някои може ли да ми каже само моито ли е малко спунато или има и други защото моито е малко спунатичко и някои ми казват че му има нещо има ли няква истина или просто си му е такув модела
Reply

#3
Колега какво означава "спъната". Какво може да очакваш от 1.6, най-малкия двигатвел. Колата не е лекичка около 1300кг е :mrgreen:
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#4
ами дават и 12секунди до сто..И като отчетем ,че не е нова и други фактори и ептен се спъва Sad за съжеление този мотор не и прилича...
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#5
напълно съм съгласен с вас колеги няма какво да се очаква от този мотор аз все пак съм много доволен от самата кола да не забравяме че все пак е ВОЛВО Big Grin Smile :o Tongue
Reply

#6
понеже съм нов и не съм много запознат със страницата извинявам се предварително ако не пиша там кадето трябва но ме вълнува нещо което се надявам някой да ми помогне.имам волво с40 двоика мотор 140к.и забелязах че под предните седалки имам някав кабел с букса който е в центъра и е включен за седалката и мисля че е активен. поразгледах малко ис нета и видях че като моя модел кола който са 97-ма има с подгряващи седалки но имат бутони малко над лоста а аз нямам .питам се възможно ли е ако взема тея бутони да се окаже че седалките са ми погяващи.
извинявам се и благодаря предварително :roll:
volvo s40 1997 2.0 16v 103kw
Reply

#7
Здравей, колега.
По всяка вероятност това са кабелите за пиропатрона на въздушните възглавници.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#8
ivan_yochev Wrote:понеже съм нов и не съм много запознат със страницата извинявам се предварително ако не пиша там кадето трябва но ме вълнува нещо което се надявам някой да ми помогне.имам волво с40 двоика мотор 140к.и забелязах че под предните седалки имам някав кабел с букса който е в центъра и е включен за седалката и мисля че е активен. поразгледах малко ис нета и видях че като моя модел кола който са 97-ма има с подгряващи седалки но имат бутони малко над лоста а аз нямам .питам се възможно ли е ако взема тея бутони да се окаже че седалките са ми погяващи.
извинявам се и благодаря предварително :roll:

Категорично НЕ, по-скоро става въпрос за това което е казал колегата в горния пост.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#9
Колега, колата ти е окабелена за всички възможни екстри, без това автоматично да означава, че ги имаш :wink: .
В конкретния случай: кабели за подгряване на седалките имаш, но щом нямаш бутоните на централната конзола, значи нямаш реотани . Поздрави и безаварийна наслада с автомобила.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#10
А индикация, че не си поставил колана случайно да имаш? Smile
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)