The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
волво S40 1.6 16v проблеми

#11
vep Wrote:А индикация, че не си поставил колана случайно да имаш? Smile


ДА и това го имам горе до огледалото но ме съмнява че е прекъснато от предния собстенник умишленно .скоро мисля да посетя тихник да ми види всичко което е неизправно по инсталацията и да го поправи че да работи всичко така както когато колата е била още бебе Tongue Tongue Tongue

не знам този последния въпрос шега ли беше колега но се извинявам ако съм невеш към този автомобил от скоро я карам и нямам много познати който имат марка и модел кола като моета .но честно казано адски съм се превързал към нея това по ред ми е шестата кола и бих казал че не мисля да я сменям скоро. Smile
volvo s40 1997 2.0 16v 103kw
Reply

#12
ivan_yochev Wrote:
vep Wrote:А индикация, че не си поставил колана случайно да имаш? Smile


[/quote]ДА и това го имам горе до огледалото но ме съмнява че е прекъснато от предния собстенник умишленно .скоро мисля да посетя тихник да ми види всичко което е неизправно по инсталацията и да го поправи че да работи всичко така както когато колата е била още бебе Tongue Tongue Tongue[/quote]
Здравей колега. Този кабел , ако го изключиш ще спре да "цъка" индикацията за колана - само ще свети. При мен само светеше, после открих този кабел закрепен с една малка щипка за дъното на седалката, включих го и вече не забравям да си сложа колана Smile .
Поздрави и безавариино!!!
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply

#13
vep Wrote:
ivan_yochev Wrote:
vep Wrote:А индикация, че не си поставил колана случайно да имаш? Smile
ДА и това го имам горе до огледалото но ме съмнява че е прекъснато от предния собстенник умишленно .скоро мисля да посетя тихник да ми види всичко което е неизправно по инсталацията и да го поправи че да работи всичко така както когато колата е била още бебе Tongue Tongue Tongue[/quote]
Здравей колега. Този кабел , ако го изключиш ще спре да "цъка" индикацията за колана - само ще свети. При мен само светеше, после открих този кабел закрепен с една малка щипка за дъното на седалката, включих го и вече не забравям да си сложа колана Smile .
Поздрави и безавариино!!![/quote]


колега аз имам и друг проблем че тази лампа за колана дори и не свети при мен .чудех се да не би да е прекъсната чрез премахването на някой бушон.освен отпред на двигателя друго място имали кадето да има още бушони?
volvo s40 1997 2.0 16v 103kw
Reply

#14
Тя не свети, а мига и цъка през релето за мигачите. Обикновено е изключен конектора за колана под седалката - тогава ни цъка, ни свети. Кабела обикновено го завират под мокета.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#15
joro74 Wrote:Тя не свети, а мига и цъка през релето за мигачите. Обикновено е изключен конектора за колана под седалката - тогава ни цъка, ни свети. Кабела обикновено го завират под мокета.

колега абсолютно прав излезе .днес го открих там под мокета и го вкючих кадето му е мястото и сега вече няма да забравям и аз за колана Smile
volvo s40 1997 2.0 16v 103kw
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)