The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съединител 440 1.7i -проблем!!!!!

#11
Не си заслужава работата ако отвориш отсека за съединителя да смениш само един диск.Смени притискателен феродов и аксиален лагер(общо са около 190лв на фирмата LUK в Auto help)
Reply

#12
Не си заслужава работата ако отвориш отсека за съединителя да смениш само един диск.Смени притискателен феродов и аксиален лагер(общо са около 190лв на фирмата LUK в Auto help)
Reply

#13
Също така има и варианти за по-евтино и по-скъпо, нал така.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#14
Също така има и варианти за по-евтино и по-скъпо, нал така.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#15
Естествено всичко според джоба, варианти и фирми достаSmile))
Reply

#16
Естествено всичко според джоба, варианти и фирми достаSmile))
Reply

#17
Значи аз имах този проблем до скоро.Какво се оказа.
Нещата са комплексни.Какво имам в предвид.Скъсвах болта 3 пъти и 1 път това тяло дето го държи.Отидох в сервиза и след като смених притискателния диск и лагера плюс жилото нещата се оправиха. Тоест цялата далавера ми струвеше 200 лв.
Сега се родих. Съединителя просто не го усещам когато го натискам.
Но между другото още си пазя 2 болта резервни за него. Добре че един стругар ми ги направи за 5лв. 2 бр.
Reply

#18
Значи аз имах този проблем до скоро.Какво се оказа.
Нещата са комплексни.Какво имам в предвид.Скъсвах болта 3 пъти и 1 път това тяло дето го държи.Отидох в сервиза и след като смених притискателния диск и лагера плюс жилото нещата се оправиха. Тоест цялата далавера ми струвеше 200 лв.
Сега се родих. Съединителя просто не го усещам когато го натискам.
Но между другото още си пазя 2 болта резервни за него. Добре че един стругар ми ги направи за 5лв. 2 бр.
Reply

#19
pendjuv Wrote:Не си заслужава работата ако отвориш отсека за съединителя да смениш само един диск.Смени притискателен феродов и аксиален лагер(общо са около 190лв на фирмата LUK в Auto help)

Работата е там, че ако сменя всичко което казваш ще ми бъде за втори път тази година и 3-ти за около 35-40 000км. Та мисълта мие ако може да мина само с притискателен диск и лагер ще е добре. Диска ми казаха 68лв лагер 18лв според вас добре ли е или? И ако някой ми каже ква марка да търся много ще е добре.
Reply

#20
pendjuv Wrote:Не си заслужава работата ако отвориш отсека за съединителя да смениш само един диск.Смени притискателен феродов и аксиален лагер(общо са около 190лв на фирмата LUK в Auto help)

Работата е там, че ако сменя всичко което казваш ще ми бъде за втори път тази година и 3-ти за около 35-40 000км. Та мисълта мие ако може да мина само с притискателен диск и лагер ще е добре. Диска ми казаха 68лв лагер 18лв според вас добре ли е или? И ако някой ми каже ква марка да търся много ще е добре.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)