The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съединител 440 1.7i -проблем!!!!!

#31
hel Wrote:Така е!
Прав си!
Но доколкото разбрах от познати от известно време са свалили лико цените щото иначе ще умрът от глад.
И не съм много сигурен в информацията но май и собственика от около половин година е друг.

Колеги,
там ситуацията е друга:
Собственика е и винаги ще си бъде един и същ. Казва се Латин.
Но има кадрови промени. Приемчика и няколко майстори хванаха пътя.
Тяхна беше и "заслугата" за "доброто име" на сервиза - сирич здравите (надутите) цени и останалите еквилибристики...
За умиране от глад и дума не може да става! Имат си клиентела хората.
За сваляне на цени също. От самото начало си работят по европейски стандарт в плащането.
Та който е решил да ползва услугите им, пожелавам успех.
Reply

#32
hel Wrote:Така е!
Прав си!
Но доколкото разбрах от познати от известно време са свалили лико цените щото иначе ще умрът от глад.
И не съм много сигурен в информацията но май и собственика от около половин година е друг.

Колеги,
там ситуацията е друга:
Собственика е и винаги ще си бъде един и същ. Казва се Латин.
Но има кадрови промени. Приемчика и няколко майстори хванаха пътя.
Тяхна беше и "заслугата" за "доброто име" на сервиза - сирич здравите (надутите) цени и останалите еквилибристики...
За умиране от глад и дума не може да става! Имат си клиентела хората.
За сваляне на цени също. От самото начало си работят по европейски стандарт в плащането.
Та който е решил да ползва услугите им, пожелавам успех.
Reply

#33
Е това беше отговор на място много благодаря GT1 !!!
Reply

#34
Е това беше отговор на място много благодаря GT1 !!!
Reply

#35
ALEX_BD Wrote:Проблема ми е следния има една джаджа на педала за която се закачва жилото тя е от няква сплав прилича на пластмаса. Преди 4-5 месеца се счупи смених я и оня ден пак се строши. Мисълта ми е дали е възможно да се чупи щото е натегнат съединителя повече примерно или щото си е пластмасова? Болта дето се захваща с него за педала също ми се вижда че не е оригинален може ли да е от него? А бе общо взето ако някой е имал такъв проблем или разбира от кво може да е да сподели !
Пък и ми се вижда малко скъпо тва дето требва да го смена казаха ми в един сервиз, че е 34лв !?! имате ли представа колко пари струва такова нещо ?

Причината е в съединителя, това е типичен проблем и при френските коли. Педалът става твърд и се къса жилото или се чупи гребенът на педала. Проблемът се дължи на запекли пружини на съединителя и се оправя само със смяна на съединителя...
Reply

#36
ALEX_BD Wrote:Проблема ми е следния има една джаджа на педала за която се закачва жилото тя е от няква сплав прилича на пластмаса. Преди 4-5 месеца се счупи смених я и оня ден пак се строши. Мисълта ми е дали е възможно да се чупи щото е натегнат съединителя повече примерно или щото си е пластмасова? Болта дето се захваща с него за педала също ми се вижда че не е оригинален може ли да е от него? А бе общо взето ако някой е имал такъв проблем или разбира от кво може да е да сподели !
Пък и ми се вижда малко скъпо тва дето требва да го смена казаха ми в един сервиз, че е 34лв !?! имате ли представа колко пари струва такова нещо ?

Причината е в съединителя, това е типичен проблем и при френските коли. Педалът става твърд и се къса жилото или се чупи гребенът на педала. Проблемът се дължи на запекли пружини на съединителя и се оправя само със смяна на съединителя...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)