The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с оборотите волво 440 1.8 1996

#1
Здравейте, купих си волво 440 1.8 с газова уредба слагана в холандия и имам малко проблеми.
1. Малко трудничко пали (с малко повечко газ), казаха ми че пали на бензин
2. След като запали падат оборотите.
3. След около 4-5 минути става ок, но пак оборотите стават много високи 1100 и ги подържа не падат.
Бихте ли ми дали идея на какво може да се дължи това.
Благодаря предварително.
Reply

#2
Здравей колега, по първото питане колата пали настина на бензин и след около 2 секунди с обръща на газ самичка без подаване на газ и други превключвания. Затова че пали трудно си погледни бензиновите магистрали, бензиновата помпа и филтъра на гориворо дали не е запушен - това подаване на газ за да запали ми се струва че ти се губи някъде гориво и докато помпата ти подкачи до моно инжекцията иска повече въртене. По време на превключване е нормално за момент оборотите да паднат до 700 - 800 но след това трябва да са около 1000, малко високи са твоите но по добре от колкото да са 500 - 600 и да ти гаснее. За оборотите си виж въздушният филтър дали не е много мръсен.
Reply

#3
благодаря много за отговора, покараях я малко на бензин й оборотите пак са високи. Може ли проблема да е по свещи двигател..... инжекция, компютър?
Reply

#4
1. Датчика за студеното палене.
2. Моторчето за празен ход.
Останалото Плей_Ванко го е казал. :wink:
Reply

#5
Bock-gt1 мерси за съвета аз по прицип съм се насочил към твоя сервиз за една диагностика (ходова част и двигател) аз мислчя , че на компютъра всичко ще си покаже.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)