This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с оборотите волво 440 1.8 1996
Здравейте, купих си волво 440 1.8 с газова уредба слагана в холандия и имам малко проблеми.
1. Малко трудничко пали (с малко повечко газ), казаха ми че пали на бензин
2. След като запали падат оборотите.
3. След около 4-5 минути става ок, но пак оборотите стават много високи 1100 и ги подържа не падат.
Бихте ли ми дали идея на какво може да се дължи това.
Благодаря предварително.
Цитирай
Thanks given by:
Здравей колега, по първото питане колата пали настина на бензин и след около 2 секунди с обръща на газ самичка без подаване на газ и други превключвания. Затова че пали трудно си погледни бензиновите магистрали, бензиновата помпа и филтъра на гориворо дали не е запушен - това подаване на газ за да запали ми се струва че ти се губи някъде гориво и докато помпата ти подкачи до моно инжекцията иска повече въртене. По време на превключване е нормално за момент оборотите да паднат до 700 - 800 но след това трябва да са около 1000, малко високи са твоите но по добре от колкото да са 500 - 600 и да ти гаснее. За оборотите си виж въздушният филтър дали не е много мръсен.
Цитирай
Thanks given by:
благодаря много за отговора, покараях я малко на бензин й оборотите пак са високи. Може ли проблема да е по свещи двигател..... инжекция, компютър?
Цитирай
Thanks given by:
1. Датчика за студеното палене.
2. Моторчето за празен ход.
Останалото Плей_Ванко го е казал. :wink:
Цитирай
Thanks given by:
Bock-gt1 мерси за съвета аз по прицип съм се насочил към твоя сервиз за една диагностика (ходова част и двигател) аз мислчя , че на компютъра всичко ще си покаже.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)