The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 R

#1
Здравейте,

От известно време облислям да си взема Volvo, като предимно гледам S60-ци. В Мото Пфое се продават две R-ки, които изглеждат много добре на хартия, но понеже са доста специфични като модел (AWD, turbo, електрониките на окачването, и т.н) малко ме е страх да не стана роб на МП и да дам двойно повече пари за ремонти.

Ако има колеги във форума с такива коли, бихте ли споделили впечатления, опит, сериозни проблеми, ремонти и т.н за които знаете. Как стоят нещата с части и сервизи?

Като цяло какво бихте препоръчали - R-ката или някой по слаб модел?

Поздрави!
Reply

#2
Кефи ме името под което се подписваш. Цяла седмица си слушам техни дискове в колата. Big Grin

разгледай из форума имаше обсъждане точно на тези две R-ки продавани в МП.
Reply

#3
Мдам, видях една тема, но там мнението беше на дилър в Мото Пфое - малко странно ми се стори, че толкова много неща са сменяни при само 79000 км. Интересно ми е да чуя нещо от собственик на такъв модел. Иначе съм напълно съгласен, че като спецификации колата е просто идеаллллна.

Колкото за amorphis, mnogo бих искал да чуя Elegy на фона на ръмженето на една такава R-ка: )
Reply

#4
То толкова много собственици има на Волво, а пък на Р-ката направо не знам Smile
Reply

#5
Има, има, nixi му е ника, но и той работи за Мото Пфое :wink: . Чувал съм че прасе,кола и диня се вземат на късмет, но мисля че притесненията ти са основателни, особено пък за кола втора ръка, пък била тя и Волво. Та така - късмет и успех с покупката на подходящото Волво.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)