The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ограничение до 190km/h

#11
sstopp Wrote:Знам че всеки собственик на Волво а и не само се е чудил колко е максимума на душата на аутото така че тъпите и невероятни мнения може да си отделите в отделна тема !

Колега....,давай го по-кротко :wink: ,без обидни квалификации!!!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#12
Това за КАТ незнам, как да го разбирам? :mrgreen: Според мен всеки собственик на автомобил поне веднъж го е изпробвал, колко ще вдигне. Не виждам проблем да обсъждаме темата. Smile

Отделно си има места в BG, като пистата до Сепарева баня например, или "Дракон" в Калояново, където може да се даде яко газ. Има и хора, които ходят чак до Серес в Гърция за да карат. Да не говоря, че има магистрали в Германия без ограничение за скоростта. :wink:

айде и със здрааве

b.
Reply

#13
Аз лично повече от 190 не съм опитвал,мисля че може и повече но гумите ми са до 190 км и не държа да разбирам дали държат на повече.Все ми е тая дали ще вдигне 205 или 220 практическа полза няма да се разбере.
Reply

#14
Извинявам се на автора на темата за първия си пост, не смятах, че ще го вземе така вътрешно. Моето мнение е, че с неговия двигател и на подходящо място би трябвало да развие по-висока скорост.Може да ви се види странно, но на 4 предавка оборотите са по-високи и може да се постигне по-висока скорост.Вярно е също така, че двигателя повече се тормози. Лично аз с моето волво на АМ Тракия Бургас-Карнобат-/на мен най-много засега ми харесва този участък/ съм вдигал 195км/ч. и то на газ на 5-а скорост и с 5500об./мин.Такава максимална скорост дават и по каталог .БМВ и мерцедесите не успяваха да се отместят от лявата лента :wink: Big Grin . Наистина безопасността е много важна, но също така всеки трябва да знае максималните възможности на автомобила си.Поздрави на всички.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
100Y0 Wrote:Извинявам се на автора на темата за първия си пост, не смятах, че ще го вземе така вътрешно. Моето мнение е, че с неговия двигател и на подходящо място би трябвало да развие по-висока скорост.Може да ви се види странно, но на 4 предавка оборотите са по-високи и може да се постигне по-висока скорост.Вярно е също така, че двигателя повече се тормози. Лично аз с моето волво на АМ Тракия Бургас-Карнобат-/на мен най-много засега ми харесва този участък/ съм вдигал 195км/ч. и то на газ на 5-а скорост и с 5500об./мин.Такава максимална скорост дават и по каталог .БМВ и мерцедесите не успяваха да се отместят от лявата лента :wink: Big Grin . Наистина безопасността е много важна, но също така всеки трябва да знае максималните възможности на автомобила си.Поздрави на всички.

И аз на този участък съм стигал с моите 115 кончета някъде до 215 км/ч но на GPS показа малко над 200 ей тъй да вида къде е лимита а и това беше единствения начин жената да млъкне поне за малко Big Grin Big Grin Big Grin
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#16
В40-ката минава 200 без да се мъчи много,но тя е значително по-лека и по-аеродинамична от 850. Така че по-добре да кажат колегите с такива. А за липсата на скорост може да има много причини започвайки от задръстен въздушен филтър и т.н.
Reply

#17
А какво ще кажете ако колата има катализатор?
Възможно ли е да има и от това да се държи така?
Reply

#18
sstopp Wrote:А какво ще кажете ако колата има катализатор?
Възможно ли е да има и от това да се държи така?


Не, не е възможно,
а просто си ГО има!


Извинявай колега,
но ти КОЛКО искаш да вдига, а?
За 144 коня и 16 години... с това тежко купе.... да не очакваш да лети?

МОЛЯ, НЕ ПЪЛНЕТЕ ФОРУМА С ИЗЛИШЕН СПАМ! Confusedpam2:
Reply

#19
Tози двигател ( 144 к.с. ) на това купе толкова си може. Аз съм се примирил с факта. Smile

Преди време, когато я купих 850- тката се хвърлих и махнах катализатора, сложих 4 ниски пружини на "Апекс". После монтирах 4 регулируеми "Кони"- та, както и смених въздушния филтър с K&N. Няма някаква осезаема разлика в мощността или максималната скорост. Единствено колата стана мнооого по- стабилна на магистрала и по завои. Аз и на това съм доволен. 8)

Според мене, ако някой иска повече сила- да си купи т5r. Това ми беше мечта, ама не ми стигнаха парите навремето. :wink:
Reply

#20
И аз от две седмици съм собственик на 850-ка/1995г. комби 143к.с. . Още като я взех реших да я пробвам колко ще вдигне - все пак 5 цилиндъра 20 клапана и о чудо ...... както и на колегата 190 и умря до там. Е все пак съм я взел за семейна кола имам 10м. дъщеря и извънградското пътуване ни бе възможно само с Паджерото 2,8 тди/1994г. - вдигал съм с него 170 км.ч (за интересуващите се) имам Е200/136 к.с./1998г. но седан и не побира целият багаж в багажника но относно макс. скорост 220 ги лепи без проблем. Та за това се изненедах от Волвото че не стигна и 200 , но като споменаха и колегите в БГ има ограничение на скороста , а и дори да няма ние сами си го създаваме за да не "излетим" някъде по перфектните ни "АУТОБАНИ" Big Grin
Поздрави и безвариини километри !
skype-salex75
salex75@mail.bg
0898 20 69 20/0895 45 87 88 /0898 56 23 29
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)